Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért hívjak meg olyan embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hívjak meg olyan embert az eskuvonkre, akit nem szeretek? Anyós fenyegetozik.

Figyelt kérdés
Ez a személy párom testvérének a barátnoje. Nem szeretjuk egymást, mindenki tudja, soha nem is beszelunk, és igyekszunk ugy intezni hogy talakoznunk se kelljen. Nem akarom meghívni az eskuvonkre, mert azt akarom olyan személyek legyenek ott, akik szeretnek. Anyos viszont fenyegetozik, hogy ha nem hivjuk meg akkor o se jon. Mit csináljunk?

2013. dec. 11. 11:32
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
78%

De itt nem arról van szó, hogy meghívnak kétszáz vendéget, akikből a legtöbbet utálják, hanem, hogy az egyik vendégnek (méghozzá a vőlegény testvérének) nem akarja engedni a menyasszony, hogy hozza a párját, mert nem elég szimpi neki. Itt tényleg alapvető illemről van szó.

Érdekes, egy másik kérdésben mindenki fel volt háborodva, hogy a menyasszony nem akarta engedni egy házaspárnak, hogy a gyerekeiket is magukkal vigyék az esküvőre.

2013. dec. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk azt én sem igazán értem, hogy a tesó miért van meghívva, ha amúgy nem is beszélnek, így én tényleg őt sem hívnám. De ha már hívom, akkor nem tiltanám meg, hogy hozza a párját.
2013. dec. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
70%
Hát, nem vagyunk egyformák. Nekem aztán olyan mindegy lenne, hogy ki az, ha egyszerűen utálom. Ha az anyámat utálom őt sem hívom meg, hiába az apám felesége.
2013. dec. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
51%

Ööm......


Gratulálok...én most nézlek le, amiatt mert azt hiszed, hogy több vagy egy 8 általánost végzett embernél, csak azért, mert többet tanultál..


Segítek, emiatt nem vagy több... Mert egy nem tanult ember is lehet inteligens, és okos / persze ma már mindenkinek megadatik legalább középiskolába elmenni, de nem annyira régen még nem így volt/


Ráadásul te éppen nem inteligensen közelíted meg ezt a problémát...


Ha lagzit csinálsz, akkor az már nem csak rólad szól, hanem inkább a vendégeidről. Mert ők a vendégek, te pedig a házigazda, a házigazdának pedig a vendégei érdekét kell néznie, nekik kedvezni...

Az esküvő az rólad szól...

Ez a nagy napod? Na ne már.....

Igen, nekem is fontos napja volt az életemnek, amikor összeházasodtunk (2 honapja), de lesz még ezen felül sok más fontos nap is...nem ez a mi "nagy napunk"...

Ezek után mi lesz? Mi esz ha vége lesz a "nagy napnak"?

2013. dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
9%
Ó, egy újabb illem-házas. :D
2013. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
90%

Ha hívjátok a tesót, akkor fogadd el, hogy a barátnője is jön vele, mert ők egy pár, összetartoznak.

Ha nem akarjátok, hogy jöjjön a barátnő, akkor a tesót sem kell meghívni.

2013. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező nem attól leszel valaki, hogy 8 általánost vagy egyetemet végeztél. Ha valaki bunkó akkor tök mindegy!!!

Csak gondolkozz egy picit ha Téged valaki meghív esküvőre akkor nem egyértelmű, hogy a párod is megy? Ha őt nem hívnák meg csak téged akkor meg hisztiznél nem?

Amúgy meg nem a lány hibája, hogy őt jobban kedvelik, mint téged, ez szerintem csak saját magadnak köszönheted!!

2013. dec. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
13%

Én ezek után, nem hogy a kiscsajt nem hívnám el, de az öcsikét és az anyósjelöltet sem! A vőlegényednek remekül eshetet, amikor az anyósod bezsarolta, egy 21 éves nőcske miatt.

Tartanék 2 tanús esküvőt, ami után csapnánk egy nagy bulit, olyanokkal, akik nem protokolláris eseménynek, hanem ünnepnapnak, örömteli eseménynek tekintik eskütételünk napját.

2013. dec. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
17%
Ha engedsz az anyós nyomásának azzal elfogadod ezt a problémamegoldási módot, innentől BÁRMILYEN konfliktushelyzetben ez lesz. Az ilyesfajta zsarolás végtelen primitívségre utal. Ne jöjjön el az esküvőre. El sem tudom képzelni egy anya, hogy mondhat ilyet, pláne a 21 éves gyereke aktuális barátnője miatt.
2013. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
46%

hát mondok példát:

Anyukám mindig próbált nagyanyám kedvére tenni, mindig engedett neki mert hát mégis csak a fia édesanyja. Most elváltak(végre) és azon dühöng hogy miért nem rúgta fenékbe az elején mert akkor nem kínozta volna több mint 20 évig:D

Én az esküvőmre az apámat nem hívtam meg,a végén a szülinapi pénzemet is elitta és hát volt pár nem szép emlékem tőle.Persze nem történt volna semmi ha meghívom,de csak a szimpla jelenlététől is felfordult volna a gyomrom. Ezért nem hívtam meg pedig mindenki győzködött(felebarátok) mégis csak az apád stb.Volna aki kicsit dühös is volt rám hogy milyen vagyok az apámmal,de én tudtam róla milyen fajta ember és a magam boldogsága miatt tojtam mindenki fejére. Mondanom sem kell így lett tökéletes az esküvőm hogy mentem a megérzésem után,mert ha ő ott lett volna lehet hogy nem állok jót magamért a több évnyi sérelem miatt.

2013. dec. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!