Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem tudom milyen legyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom milyen legyen a ruhám. Ötletek?

Figyelt kérdés
Jövő júliusban szeretnénk összeházasodni a párommal. Én tökéletesen megelégednék a hétköznap tartott két tanús esküvővel, de mivel ő egyedüli gyerek valószínű kitörne a családi botrány, ha a szülők kimaradnának belőle. Nem biztos, hogy így kéne indítani anyósnál. Szóval valószínű kisebb vendégsereg is lesz (kb. 20 fő), tényleg csak a szűk családi kör. Fogalmam sincs, hogy milyen ruhát vegyek fel. Csak polgári esküvő lenne, utána egy étterem és ennyi. Sosem voltam oda a menyasszonyi ruhákért, sajnos az alkatom miatt nincs is olyan amit jól állna (alacsony vagyok, nagy a mellem és széles a csípőm). Kosztümre gondoltam, de az meg valahogy olyan túl hivatalos. Valami alkalmi ruha lenne a legjobb, de nincs ötletem, hogy milyen lenne jó. Volt valaki hasonló helyzetben? Köszi a válaszokat!
2013. dec. 19. 11:14
 1/9 Imola Ágnes ***** válasza:
51%

Barátnőm polgáriján volt hasonló ruhája: [link]

Szerintem nagyon aranyos, lehet picit hosszabb is.

2013. dec. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben egy szolid ruhát választanék. A kosztüm szerintem is túl hivatalos.


Ami alacsony alkatra előnyös, az az egyenes szabás. Tehát ne legyen fodros, habos, oldalt vágott, hanem egyenes teljesen. Az empire fazonú ruhák nagyon jók lehetnek neked, ha rejtegetnivaló felesleged van, viszont a nagyobb mellekhez a pántos vagy ujjas megoldás a jó. A lényeg, hogy ne csípőben szabott legyen, vagy erősen derékhangsúlyos, hanem inkább mell alatti, vagy mell-derék közötti.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. dec. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Én is valami koktélruhára gondoltam, de egy elegánsabb fehér nyári ruha is jó. Meg a kosztümmel sincs gond. Nem lehet "túl" hivatalos, hiszen maga az esküvő arról szól, hogy _hivatalosan_ is összekötitek az életeket a pároddal.
2013. dec. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Második! ezek nagyon jó modellek én is ellopom a linket:D
2013. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy pántos, szép szabású empire fazonú ruhára szavaznék a te esetedben, elrejti, amit el kell, és kiemeli amit ki kell :)

Remélhetőleg életedben egyszer van csak esküvőd, felvehetsz kicsit különlegesebbet is egy kosztümnél! Én valami ilyesmit ajánlok:


[link]

[link]

[link]

[link]

2013. dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2013. dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 4. és 5. egybefolyt véletlen. .jpg után vagy előtt törlés, és megtudjátok nézni.
2013. dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom mennyire széles a csípő, mennyire nagy a mell, és ehhez keskeny derék társul-e vag yinkább töltöttgalamb a formád, mert nem mindegy


Nekem ezek tetszenének


[link]

[link]


E a kettő nagy kedvenc, de sajnos csak kis mellre jók:(

[link]

[link]

2013. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Húú nagyon köszönöm a válaszokat! Nagyon jókat küldtetek. :)
2013. dec. 19. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!