Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mitől volt az esküvőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől volt az esküvőtök tökéletes, álomba illő?

Figyelt kérdés
Mi az amire mindig jó szívvel emlékeztek? Meséljetek :-)

2013. dec. 28. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A rohanós öltözködés, ahogy rángatom magamra a ruhát (5 percem volt felvenni)


Nagyon romantikus volt, hogy a férjemet is én öltöztettem, igazítottam a mellényét, a nyakkendőjét tettem fel...


Ezek a pillanatok, amiket sosem fogok elfelejteni, meghittséget és nyugodtságot éreztem.


Lánykikéréskor a vőfély nagyon megható beszédet mondott, pityeregtünk, pedig egyikünk sem az a sírós fajta.


Mielőtt édesapám bekísért volna a páromhoz, ittunk 1 rövidet, az amikor egymásra kacsintottunk, és megszorította a kezemet, bekísért, a férjemet megfenyegette, hogy jól viselkedni:P


Úgy volt, hogy készülünk tánccal, de nem volt rá időnk, a vőfély mégis bedobott a mély vízbe minket, táncoltunk, nagyon ól sikerült.


Amúgy az egész emlékezetes volt, most ezek a pillanatok jutottak eszembe...

2013. dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Mitől volt tökéletes?

Attól, hogy a férjemhez mentem hozzá. Azóta is vállba veregetem magam, hogy milyen jól választottam.

2013. dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nem csak a szerelmemhez mentem hozzá, hanem a lelki társamhoz és a legjobb barátomhoz is :)


Ezen kívül édesapám adott minket össze (hivatalosan!), ezt nem mindenki mondhatja el, nagyon szép szertartás volt! Mert a Zeffirelli Rómeó és Júliájának zenéjére vonultam be, amit imádok, és a kedvenc virágomból volt a csokor, fehér íriszből :)


Szép nap volt, szívesen emlékszem vissza rá! :)

2013. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2-3

én azt hittem ez alap..:D


1.

2013. dec. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok.

korábban én is azt hittem, hogy ez alap. De amióta rendszeresen olvasom a GYK családi topikját, egyre inkább úgy érzem, hogy a jó párválasztás valami hihetetlen szerencse és kiváltság a sorstól. :D

2013. dec. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jah:


minden máson felül amit írtam:)


A az esküvőnk anélkül, ha nem a szerelmemhez és társamhoz mentem volna hozzá semmit sem ért volna...nemhogy álombaillő...



1.

2013. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazság szerint az esküvőnkre is szívesen emlékszem vissza, de leginkább az azt megelőző szervezkedést élveztem a legjobban.Az esküvőn a legjobb dolog az volt, hogy éreztem, milyen csodálatos családom van, mennyire szeretnek, együtt tudnak örülni velünk. És a legszebb pillanat az volt, mikor a férjem rám adta a menyasszonyi ruhámat (kb. 10 másodperces művelet volt, mert késésben voltunk a fotóstól.) Mikor hazaértünk a fényképezkedésről, levettem a ruhát, másodjára hugim és a koszilányom adta rám, akkor majdnem elsírtam magam, olyan gondosan és szeretetteljesen öltöztettek. Mindkét öltöztetés emlékezetes maradt. :) Szeretem a férjemet a mai napig.
2013. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az alap dolgokon kívül (hogy az igazi nagy ő-höz mentem feleségül, a lelki társamhoz akibe életemben először szerelmes lettem)


Hogy a kedvenc virágomból sikerült csokrot csináltatni: kék rózsa :) mert sehol nem lehetett kapni, és interneten rendeltük. És abban nem voltunk biztosak, hogy tényleg kihozzák, hisz sose lehet tudni...


Hogy pont olyan esküvő volt, amilyet mi akartunk (csak polgári, szűk család, pár barát/ csak esküvői ebéddel, ahol mindenki azt evett amit akart, és 100 ezer ft alatt megúsztuk:))


Arra a zenére vonulhattunk be amire vágytam, amit még jóval az előtt kinéztem magamnak, mielőtt a férjemet megismertem. Illetve a kedvenc együttesem zenéi szólhattak szöveg nélküli verzióban:) (Nightwish) pedig a férjem nem kedveli. Mégis azt mondta legyen, mert neki csak én vagyok a fontos..:)és neki mindegy volt milyen a zene...


Valamint , mivel karácsony előtt 2 héttel házasodtunk, nagyon hangulatos volt a házasságkötő teremben a karácsonyfa:), illetve később az étteremben is volt egy, mikulással együtt, és szépen fel is volt díszítve az egész étterem:) szóval volt varázsa rendesen:)


És annyira jó volt, hogy még arra is szívesen visszaemlékszünk ami baki volt.. pl A férjemnek rossz ujjára próbáltam első körben feltuszkolni a gyűrűt:)velünk együtt, még az anyakönyvvezető is röhögött:D


Vagy amikor rossz sorrendben adtuk oda az ajándékokat a szüleinknek:) pedig előtte meg volt beszélve...csak idegesek voltunk...


27/N

2013. dec. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!