Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Anyakönyvvezetöhez meg lehet-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyakönyvvezetöhez meg lehet-e oldani a bejelentkezest hazassagkötes celjabol valahogy külföldröl?

Figyelt kérdés
Külföldön lakunk a parommal, de Magyarorszagon szeretnenk az esküvöt megtartani. A polgari szertartasig viszont valoszinuleg mar nem tudunk hazamenni. A kerdesem azokhoz szol, akik ismernek valakit, aki megoldotta ezt mar valahogy. Tudom, hogy alapvetöen 30 nappal elötte kell legkesöbb bejelenteni a szandekot szemelyesen, es hogy van, ahol meg tudjak oldani rövidebb idövel is, igy olyan megoldas is erdekel, ahol esetleg par nappal elötte jelentenenk be a hazasodasi szandekot.

#esküvő külföldről #anyakönyvvezetőhöz bejelentkezni
2014. jan. 7. 12:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

8-as vagyok

Kérvényt ott helyben írtuk meg, az ügyintéző nő segített is benne. Amikor aláírtuk, ő adta oda a közjegyzőnek, nekünk csak az időpontra kellett várni. Másnap hívott fel minket a közjegyző és adott pár időpontot, hogy azok közül választhatunk, ugyanis csak akkor volt szabadidőpont az esküvőhöz. A legkorábbi 4 nappal később volt, mi azt fogadtuk el, mert a többi már késő lett volna, mi akkor már utaztunk vissza. Szerdai napra esett.

Nem csináltunk semmi felhajtást. Bementünk szerdán, az önkormányzatnál korábban felkért tanúk is megjelentek,majd amikor bemehettünk a terembe az anyakönyvvezető hölgy pár percben elmondta amit kellett, és férj és feleség lettünk. Az egész jó ha tartott 10 percig.

2014. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A XX. kerületi válaszoló vagyok: igen, ott helyben írtuk meg és adtuk le a papírt. Egy szabad időpont volt azon a héten pénteken, ls mivel mi azon a hét szombaton utaztunk vissza, így lefoglaltuk. Megtartani mindenképp ott kellett, ahol leadtuk a papírt illetve az én tanum ikerekkel volt terhes, ás bármikor befektethették a kórházba, így az ő lakhetükhöz közel választottunk helyszínt. Az anyakönyvvezető nagyon kedves volt, minden tudnivalót elmondott, maga a "szertartás" nem volt hosszabb mint 10 perc.
2014. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infokat! Most beszeltem az anyakönyvvezetövel ott, ahol az esküvöt szeretnenk, es azt mondta, hogy megoldhato:) juhuu:)
2014. jan. 8. 09:06
 14/16 A kérdező kommentje:
Persze kelleni fog a kerveny es az igazolas, hogy eletvitelszerüen külföldön tartozkodunk. Dejodejo:)
2014. jan. 8. 09:08
 15/16 anonim ***** válasza:

De jó hogy iylen rugalmasak



Gratulálok!!!

Sok boldogságot a továbbiakban(is)!!

2014. jan. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi!!:))
2014. jan. 8. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!