Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ruha bérlés/vásár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ruha bérlés/vásárlás? Menyasszonyi vagy akár szalagavatói ruha?

Figyelt kérdés
Ti béreltétek vagy vettétek ruhátokat ? Miben más egy szalagavatói ruha ? (Árban mindenképp,mivel lényegesen olcsóbb )

2014. jan. 11. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szalagavato ruhak egyszerubb fazonuak, regebbiek, sokszor mar nem annyira hofeherek.


En vettem az enyem 72.000 ft volt abronccsak, alsoszoknyaval. Gyonyoru ruha volt, probalni sem probalta elottem senki. Ujra azt valasztanam.

2014. jan. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Miben más egy szalagavatói: általában ezek 3+ éves modellek, korábbi csak akkor, ha már annyira tönkrement, hogy menyasszonyinak nem adható ki többé. Magyarán elavult fazon, és emellett láthatóan viseletes is (elsősorban a kapcsolásnál/fűzésnél, varrásoknál, széleknél észrevehető)


Egyetlen neves, tervezői ruhákat áruló szalonban sem kapod meg ugyanazokat a ruhákat szalagavatóra, mint egy esküvőre. Általában azokban a szalonokban van átfedés, ahol gyengébb a minőség, a ruháikat maguk varrják vagy Kínából/Ukrajnából szerzik be.


Venni megéri, ha van elég pénzed, hiszen egy új ruha jó nevektől már (pl. akár Sottero vagy spanyol márkák, pl. La Sposa vagy Pronovias) 300.000-ből kijön, 200.000-ért pedig értékesíthető 1 használat után (ha mást nem, külföldre), tehát pénzben tényleg megéri, de ehhez eleve meg kell lennie az összegnek.


A kölcsönzés jobb helyeken olyan 80-160.000 között mozog.

2014. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vettem egy ruhát 40 ezerért (bezárt a szalon és kiárusítás volt). Eladni nem tudtam, de nekem megéri így is, hogy 40-et fizettem érte, mikor a bérlés ennél jóval drágább lett volna.
2014. jan. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:-) Amiben biztos lettem,hogy szalagavatói ruhám nem lesz . De több százezres sem ,valamint az is biztos nálam nem szempont melyik év divatmodellje az adott ruha .Előbb utóbb rátalálok majd a ruhára ,ami az ideális lesz ;-) ...Köszönöm a válaszokat :-) .
2014. jan. 12. 07:46
 5/5 anonim ***** válasza:

A szalagavató ruháknak is divatosnak, makulátlanul hófehérnek és újnak kell lennie. Legalábbis egy igazi szalonban kizárólag ilyen lehet. Ugyanez igaz a menyasszonyi ruhákra is. Hiszen mindkettõ fizetõ ügyfél!


Ne fogadjatok el 5-10 éves modelleket, kifakult, sárga ruhákat szalagavatós ruhaként!

2014. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!