Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Törökországban esetleg volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törökországban esetleg volt valaki nászúton? Melyik helyet ajánlanátok? Utazási irodával vagy egyénileg utaztatok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nászúton, de jártam már Törökországban. Lara-n voltunk, Antalya mellett (pl Delphin szállodák). 15 perc alatt ott voltunk a reptérről, nem kellett órákat buszozni. TUI-nál foglaltunk, még a Neckermannal, nagyobb irodával utaznék, nászútnál meg főleg jó lenne, ha el is tudnátok utazni.

A török 5*-os szállodák tényleg jó minőségűek, nagyon sok helyen ultra all i. ellátás foglalható, ami meg kényelmes.

2014. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megnéztem. Amúgy a Green Tarvel is utaztat oda, csak azt meg nem tudom milyen. A központtól mennyire voltatok? Mert főleg olyan helyet szeretnénk, ami a parthoz is közel van és a központhoz is gyalogosan.
2014. jan. 14. 13:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Törökország jó hely. Nem tudom mennyi a keret, de ha nászútra mentek, és megadjátok a módját, akkor 5 csillagos all inclusive. Minden utazási iroda szervez utakat. Az 5 csill al inc szállodák mind tengerparti szállodák, azaz saját tengerpart szakasszal rendelkeznek, plusz medencékkel és csúszdaparkokkal. Ezek a szállodák egyébként általában a központtól nem messze találhatók, tehát gyalogosan megközelíthető a bazár meg nem tom. Ha messzebb van, akkor a szállodák indítanak járatokat a központba, ami vagy ingyenes, vagy valamennyit kell fizetni érte (ilyen pár eurót). Egyébként ha ilyen szállodába mentek, akkor tudtok különböző programokat is foglalni az utazási irodás kontakt az első nap amikor eligazítást tart bemutatja mik vannak.


Ja és nem tudom hogy tudod-e mi az az all inclusive, szóval inkább leírom. Tehát ezekben a szállodákban ingyen van napi 5szöri étkezés, plusz a pia. Tehát bemész, és az éttermek, bárok, jégkrémárus, minden ingyen van.


Most nyáron ilyen 300 körültől indulnak per fő törökbe. Egyiptomot egyébként már 200-ért megkapod, és szerintem jobb is. Én mindkét helyen voltam már, Egyiptom párti vagyok. Gyönyörű élővilág, meleg víz. Imádok búvárkodni.


Ja és csak utazási irodával érdemes menni, akárhova is mész. Egyénileg egyrészt veszélyesebb, mert ha valami gubanc van magadnak kell megoldani, másrészt az utazási irodák egész gépeket indítanak a helyekre, ami így jóval olcsóbb mint ha te neki indulsz ferihegynek. Kb az egész utazási irodás út annyiba kerül, mint csak a repjegy ha magadnak szervezed.


Ha van még kérdésed esetleg, szívesen válaszolok!

2014. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Antalya Lara részen ilyen, hogy központ nem értelmezhető. Ez egy hatalmas szállodákkal teli rész, egymás mellett vannak a tengerparton. Nézd meg jól, mert van több is, aminek nincs saját tengerparti része, ezek az út túloldalán vannak.

Antalya kb 15 km, a nagyobb hoteleknek van saját buszuk is, ami bejár Antalya belvárosába, csak jelentkezni kell a recepción előző nap. Magának Lara-nak nincs központi (bazár) része, van két nagy üzletközpont egymás mellett. A bazár Antalyaban van. Én azért ajánlanám, mert ha szánsz rá pénzt, akkor felejthetetlen nászutad lehet egy jó minőségű szállodában.

2014. jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi Törökországba voltunk Antalyá-ban. Egy hét 5 csillagos all inclusive. Álomszép volt, imádtam! :) Green travelen keresztül mentünk, 500 ezer volt mindennel együtt. Az idegenvezetők kedvesek voltak és a szállodában a személyzet is, pedig szobát kellett cserélnünk (csak a kilátás miatt, bár utólag már azt mondjuk felesleges pakolás volt, mert nem sok időt töltöttünk a szobában, főleg nem az erkélyen). Bármikor visszamennék.
2014. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és ez 2011-ben volt. 2012-ben Egyiptomban voltunk, Sharm el sheikh-ben, az nekem nagy csalódás volt. Nagyon örülök, hogy nem az volt a nászút. Végülis jól éreztem magam, de a kaja pocsék, szálloda pocsék (pedig az is all inclusive, bár lehet csak 4 csillagos volt), tengerpart is csalódás. 90 %-ban a szálloda medencéjében voltunk. Élménynek élmény, de nem mennék vissza.
2014. jan. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mi már többször voltunk,egyszer Neckermannal,de 3 éve már csak a Green travellel megyünk ,mert a jobb szállodák kiestek a Neckermann kínálatából akárcsak a 10 napos utak és öszintén megvallva a Green-travellnél jobban figyelnek az utasra nekem ez a tapasztalatom.

Az,hogy egy szálloda 5 csillagos az még nem biztos,hogy tényleg színvonalas. Az igazi az az Ultra all inclusive,a De-luxe kategóriában csak ilyen szállodák vannak,itt az árban benne van a minibár akár mindennapi kifosztása épp úgy,mint az esti színvonalas show-műsor és a tüzijáték.Ezenkívül a napnak nincsen olyan szakasza mikor ne lehetne enni...akár éjfél után is.Én a larai szállodákat ajánlanám,mi itt szoktunk nyaralni kivéve a tavalyi évet ,akkor a Max Royal-ban voltunk Belek-ben,ezt is tudom ajánlani különösen nászutasoknak...egyetlen hátránya volt nekem az ára az elég húzós,de egyszer élünk:)

A larai szállodák közül háromban voltam,Barut Lara..,Titanic...,Baia-Lara, talán az utóbbi nekem annyira nem tetszett,főleg az étterem menza feelingje miatt,de ismerőseim dicsérik még a Delphin szállodákat is,ezekből is van 3.Ezek a szállodák nem olcsók,talán ennek is köszönhető,hogy olyan a vendégkör,akik tudnak viselkedni,nekem ezzel még sose volt gondom.Érdemes még tályékozódni a Tripadvisor.com ,vagy a Holidaycheck.de szálloda értékelő oldalon is

2014. jan. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Delphin szállodák tényleg jók, a D. Palace-ban voltunk, szuper. (1.vagyok)
2014. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!