Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ajánlanátok nekem kempingeket...

Ajánlanátok nekem kempingeket Törökországban, azon belül Izmirben?

Figyelt kérdés
Izmirt környező városokban is megfelelne, érdekelnétek a tapasztalataitok. Előre is köszönöm.
2011. aug. 10. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Bodrum környékén vagyok inkább jártas, de a kempingeket nagyon nem ajánlom! Egyrészt nem igen bevett szokás itt kempingezni, eddig egyetlen egy kisebbet láttam, abban is csak néhány sátor volt. Másrészt nem olcsóbb, mint egy kis apartman, harmadrészt kényelmetlen és elcipelni minden cuccot otthonról, amire szükséged lehet sem egyszerű.

Sajnálom, hogy érdemben nem tudtam válaszolni, bocsi az offért.

2011. aug. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel lakóautóval mennénk, így csak a kemping jöhet számításba :) Sok helyen azt olvastam, hogy nagyon jók és elég színvonalasak a kempingek Törökországban, és találtam is párat, csak az a baj, hogy véleményeket konkrét kempingekről sehol nem találok. De azért köszönöm :)
2011. aug. 11. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt az oldalt:

[link]

¤ Izmir (Szmirna) környéki kempinget mutat, fényképpel, adatokkal, árral, leírással, e-mail címmel.

2011. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt már én is néztem, de saját tapasztalatok érdekelnének... mert az a fő problémám, hogy hiába találok kempingeket, ha nincs sehol vélemény róluk :/ de azért köszönöm szépen a segítséget. :)
2011. aug. 14. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!