Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen volt az esküvői ruhátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az esküvői ruhátok?

Figyelt kérdés
az érdekelne hogy mennyit költöttetek rá és hogy milyen volt. ha tudtok képeket is küldhettek. mindenkinem megy majd a zöld kéz
2014. jan. 19. 17:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
fehér, egyszerű, abroncsos, az alja és a dereka egyszerűen hímzett. Nekem a legfontosabb az volt, hogy nem szeretem a nyakláncot, ezért legyen a nyakkivágása gyöngyös. 17 éve volt. :)
2014. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose tetszett a hagyományos fehér ruha, ezért csini térdig érő, szép élénk menta színű ruha volt rajtam.
2014. jan. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Egy 4000 Ft-os Orsay ruhában mentem férjhez, alig egy hete :D Egy észrevehetetlen folt miatt volt leárazva ennyire, pedig nem is látszik, és csinos, elegáns voltam benne, hozzám ez illett.
2014. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Bocsi, de utolsó: Niki?? :D
2014. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem :D
2014. jan. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű nagyon, hátul uszály.Na ez nem jött jól a táncnál, ezt nem igazán gondoltam végig, rendkívül koszos lett és lépésképtelen voltam.A kaucióból is levontak, mert kölcsönöztem.Egészen más volt a szalonban 10 percet benne lenni, mint élesben, mert akkor jöttem rá, h komoly gondot jelent benne lélegezni 40 fokban.DE azért áldottam magam, hogy nem volt alul abroncsos, mert azt már nem bírtam volna el.....:D
2014. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Hatalmas, 110cm-es abroncsos ruhám volt. Eredetileg egy Demetrios modellt vettünk, majd átalakíttattam úgy, hogy az tényleg az én ruhám legyen. Pánt nélküli, fehér tüll ruha volt fekete csipkeberakással a mellrésznél és az alján. A derekánál egy nagy fekete rózsa volt. Imádtam! :)
2014. jan. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Öltöny :D
2014. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek ment a zöld kéz! utolsó :DD
2014. jan. 19. 21:22
 10/14 anonim ***** válasza:

Fekete fehér kosztüm. (nem szeretem a szaloncukor ruhákat), ez meg ingyen volt, mert megvolt már, csak még nem hordtam:)

Azt fontosabbnak tartottam hogy a kedvenc virágomból legyen a csokrom:) (kék rózsa)


27/N

2014. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!