Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 45 fös esküvönk lesz! Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 fös esküvönk lesz! Szerintetek kell vöfély?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 06:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Gratulálok nektek! :)
2014. jan. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Te szeretnél?Én például tuti nem hívnék a saját esküvőmre, mert utálom őket.
2014. jan. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Én nem hívnék. Nem utálom őket, de szerintem ez még nem az a mennyiségű ember akit irányítani kellene. persze ha szeretnétek valami vicces játékot játszani, akkor nem árt, ha van egy határozottabb ember is a társaságban. Csak vacsorához felesleges.
2014. jan. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
én sem hivnék.
2014. jan. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
Szia! Nekünk 50 fős lesz és kértünk fel vőfélyt, mert bár nem sok ember de lesz valaki aki kézben tart mindent (rajtam kívül). Én nagyon nem szeretem a vőfélyeket de találtunk egy nagyon rendeset és árban is korrekt.
2014. jan. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
45 fős "vendégsereg" nem hiszem, hogy igényelné.
2014. jan. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

utolsó, nem értem, miért kell lefitymálni...

mondjuk nekünk a 120 fősön sem volt... én nem szeretem őket. Nekem valahogy olyan "Birkákat terelő juhász" feelingje van a dolognak...

2014. jan. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

45 főre nem feltétlenül kell...

60 fő felett mondanám, hogy el sem kezdeném ( mert ugye aki ért hozzá egy kicsit, az tudja, hogy a vőfély munkájának maximum 20 %-a csak a verselés, vagy felkonferálás, és a többi)

Ugye a vőfélynek em kell feltétlenül hagyományosnak lennie, lehet a mai szóval élve "ceremóniamester" is..


Nekem lenne, amúgy, de csak jó...és olyan akit már volt, aki tesztelt:)


Én kicsit benne vagyok a dologban, mert az egyik legjobb barátom nagyon régóta vőfély, ő speciel ilyen kis esküvőnél vállaja a zenét is... Mert nincs annyi feladat mögötte, mint egy 300 fő esetén...azt pedig nem akarja, hogy a pár feleslegesen dobjon ki pénzt az ablakon..

2014. jan. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk kb. 50en voltak. Vőfély eszünkbe sem jutott, utáljuk. Akkor inkább ceremóniamester. De olyan sokat kérnek (ehhez a létszámhoz képest), h inkább megkértük az egyik haverunkat, h pár dologban segítsen. 3-4 dolgot kellett bemondania egész este-éjjel. Igaz nálunk játékok nem voltak. A vendégek koordinálásában az étterem személyzete is segített. Így egyáltalán nem hiányzott sem vőfély, sem ceremóniamester. Csak kidobtunk volna min. 60-70 ezret. De ugye nem csak a létszámtól függ, mert ha sok játékot, programot szeretnétek, akkor biztos megéri.
2014. jan. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

Mármint el sem kezdeném nélküle..



(A "vendégsereg" szót azért használta az egyik válaszado,mert a vőfélyek úgy szokták a násznépet szólítani, vagyis, többen.. Nem gúnyolódásból...)

2014. jan. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!