Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok erröl a bizsu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erröl a bizsu nyakláncrol menyasszony nyakában az esküvön? (kép)

Figyelt kérdés

Még régebben vettem ezt a nyakláncot, van hozzá karkötö is fülbevalo, még gyürü is, nyilván azokat nem venném fel, csak max a fülbevalot meg lényeges ez a nyaklánc.. de ez a nyaklánc már volt rajtam egyszer egy náyri lagziban, ahol olyan meleg volt, hogy csak ugy szakadt rolunk a viz, és az auotban vettem észre, hogy összefogta a nyakam teljesen tiszta zöld voltam töle..namármost az esküvöm is nyáronm lesz és ha meleg lesz, meg mulatok, akkor attol félek, hogy összefog megint...vagy van valami ötletetek, hogy mit csináljak vele, hogy ne fogjon össze? Egyáltalán ti felvennétek az arany karkötöhöz meg a gyürühöz?

[link]


[link]



2014. jan. 21. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik,mmert nem szeretem az ilyen típusúakat, de nem is vehetném fel, mert bizsu.



De igen, szerintem simán felvehető amúgy, akihez illik, vagy a ruhához illik...


Neked viszont nem ajánlom...nem véletlenül fog be.. Engem is befog... Nikkelallergiám van...enegm csak az fog be ami nikkeles..

Tehát szerintem nálad is valami hasonló állhat fenn..

2014. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem felveheted nekem is ilyen van és ilyen lesz rajtam a nagy napon .
2014. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Aha értem! Köszi a válaszokat! De nem viszkettem töle meg semmi, hanem képzeld sátras lagzi volt, arra sem voltak képesek, hogy az italokat behütsék..folyt rolunk a viz..kis ruhában voltam én nem mertem felkelni arrol a kényelmetlen padrol, mert azthittem, hogy ugy nézek ki majd hátulrol, mint aki bepisilt... :P Hát nemtudom!
2014. jan. 21. 16:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha sárga arany lesz a karkötőd és a gyűrű is, akkor nem venném fel a helyedbe, keverve a kettő olyan furcsa hatást kelt (legalábbis nekem).

Bizsut pedig le kell kenni átlátszó körömlakkal. Tuti nem zöldül be!

2014. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor is zöldül...de az ötlet jó....

Sztem prőbáld ki,mpl garbóval, a héten úgyis hideg lesz, hogy felveszed alá...hogy zöldít -e..


Viszont ha ennyi gond van vele, én nem kockáztatnék.. Nem ér annyit...

2014. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik - de ettöl függetlenül elvileg illene egy menyasszonyi ruhához is. Az nem gond, hogy a gyürü arany, de karkötöt csak vagy azonos stílusút vennék fel, vagy semmit.


Ha viszont régebben elszinezte a börödet, akkor az izzadtságod old valamit belöle. Ez ellen annyir lehet tenni, hogy a foglalatot a hátoldalán színtelen lakkal lezárják, akkor utána nem fog. De ezt érdemes szakemberrel csináltatni, mert a kövekre nem juthat a lakkból.

2014. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Huuu köszi a tippet! :) Nemtudom, hogy mitévö legyek, csütörtökön megyek ruhaprobára, monjuk ha a ruhába lenne ilyesmi köves diszités, akkor még oké..sárgaarany gyürüink vannak,de abban szintén kövek vannak, és szépen csillognak.. a karkötöm viszont sárga és fehárarany komibácio..
2014. jan. 21. 17:04
 8/10 A kérdező kommentje:
Huuu köszi a tippet! :) Nemtudom, hogy mitévö legyek, csütörtökön megyek ruhaprobára, monjuk ha a ruhába lenne ilyesmi köves diszités, akkor még oké..sárgaarany gyürüink vannak,de abban szintén kövek vannak, és szépen csillognak.. a karkötöm viszont sárga és fehérarany komibácio..
2014. jan. 21. 17:05
 9/10 anonim ***** válasza:

én is a lakkot javaslom, bár látom már írták. :)

én is lekentem a karkötőt, ami rajtam volt (engem az fogott meg), nem kellett 'szakemberhez' vinnem :)

2014. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%

Sosem tudtam megérteni, hogy ezen az egy napon mért párszáz forintos kínai sz*t kell az ember nyakába aggatni, amiről fényévekről látszik, hogy műanyag :(


Ne haragudj kérdező, de iszonyatosan gagyi. Vegyél egy szolid ezüstláncot, nem lesz sokkal drágább, de sokkal csinosabb...

2014. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!