Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek tetszik az elől rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tetszik az elől rövid hátul hosszú menyasszonyi ruha?

Figyelt kérdés

[link]

Mert én a múltkor nézegettem ruhákat (még nincs szó az esküvőről) és meglátta a párom az ilyen típusú ruhát és azt mondta,hogy ő ilyet akar majd rajtam.Nekem is tetszik csak nem tudom nem túl kirívó-e...



2014. jan. 19. 21:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%

Nekem erről mindig a November Rain jut eszembe :)

A páromnak is az ilyen tetszik és ilyenben szeretne látni, de nekem nem tetszik.


Ha mindkettőtöknek tetszik, akkor jó! Viszont ha lesz templomi is, akkor oda egyáltalán nem való.

2014. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
92%
nekem nem tetszik, nem is állna jól, de azt el kell ismernem, ebből is létezik ízléses, csinos darab, nem csak kvás.
2014. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem tetszik, és eléggé ribis.. Szóval kirívó, botránkoztató.. Mégis hol esküdne az ember ebben? Templomban a pap sem engedné be (jogosan) az önkormányzatnál mondjuk nem szólnak érte, de elég idétlenül jönne ki.
2014. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
81%
Nem.Izléstelennek tartom. Vannak dolgok amikben nagyon konzervatív vagyok.
2014. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
A páromnak is először a November rain jutott eszébe :D
2014. jan. 19. 21:33
 6/35 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem tetszik, de a lényeg, hogy neked tetsszen.
2014. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
72%
Nem tetszik, olyan, mintha elfogyott volna az anyag...
2014. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszik,de persze a hosszúval sincs bajom,köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. jan. 19. 21:35
 9/35 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem tetszik. Egyébként én voltam már olyan esküvőn, ahol ilyen volt a menyasszonyon és simán beengedték a templomba. Alapvetően nagyon csinos az a lány, de nem állt jól neki a ruha.
2014. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nagyon tetszik, esküvőfotósként régóta akartam ilyet fotózni "élesben" (nem divatbemutatón, mert ott párszor már "megvolt" és idén végre ilyen lesz az egyik menyasszonyomnak. ;)
2014. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!