Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok nekem ajánlani pécsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem ajánlani pécsi zenekarokat, akik vállalnak lagzit? Árak és tapasztalatok is érdekelnek.

Figyelt kérdés
Fontos, hogy jó bulit csináljanak. Esetleg valaki hallotta már a Bingo Band-et játszani?

2014. jan. 30. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a 4foryou zenekar volt tavaly.Iszonyat jó bulit csináltak,de nem olcsók.Ha jól emlékszem 150 ezer volt.
2014. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nálunk ő volt:

[link]

egy énekesnővel. Ketten 90E ft-ot kértek, nekünk kedvezményes volt ez az ár, rendesen olyan 110 körül kérnek, azt hiszem.

Nagyon jó bulit csinált, félig-meddig betöltötte a vőfély szerepet is, mert kommentálta az eseményeket, elég poénosan. Érdemes megkeresni, nálunk mindenkinek nagyon tetszett. Párom nem szereti a mulatóst annyira, de szépen megoldotta ezt is.

2014. jan. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Őket tudom ajánlani, nagyon jók!

[link]

2014. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!