Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Voltatok már a Papp lászló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már a Papp lászló Sportarénában esküvő kiállításon? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Esküvői ruhát szeretnék bérelni. Az lenne a kérdésem, hogy érdemes várni az esküvő kiállításig vagy nem? Ott vannak valamilyen kedvezmények? Augusztusban lesz az esküvőnk.
2013. nov. 20. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ott szeretnél próbálni, az nagyon nem éri meg, mert iszonyat tömeg van, és futószalagon nyomják a szalonosok is, szóval nincs idejük 5-6 ruhát rád adni, mintha időpontra jelentkeznél hozzájuk. A legtöbb szalon a kiállítási kedvezményeket amúgy is meg szokta adni az azt követő 1-2 hétben még, szerintem érdemes felhívni azokat, akiket kinéztél magadnak. :)
2013. nov. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2013. nov. 20. 14:03
 3/6 Je Veux ***** válasza:

Szerintem érdemes elmenni. Valóban nem tudsz felpróbálni 5-6 ruhát, csak 2-3at, illetve néha várni is kell 15-20 percet mire sorra kerülsz, de mindenhonnan kuponokat nyomnak a kezedbe. Nem mindenhol vannak akciók csak úgy, sok helyen ezzel a kuponnal érvényesítheted a kedvezményedet. Aztán látod a különböző szalonok milyen ruhákat adnak, a honlapon szereplő képek mindig becsapósak, ott pedig a valóságban látod, hogy milyenek, hova érdemes elmenni.

Cukrászokkal, zenekarokkal, dekorosokkal találkozhatsz, ötleteket gyűjthetsz. Szerintem megéri. Bérelni valószínű nem fogsz ott helyben, de egy jó nagy lépéssel előrébb kerülsz vele.

2013. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Igazából kinéztem 1 nagyon szép ruhát, ha pedig az jól állna, akkor nem próbálgatnék többet.
2013. nov. 20. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagy volt a tömeg, de szereztem jó ötleteket. Pécsen is voltam kiállításon, nekem az emberközelibb volt. Budapesten nem is próbáltam, mondjuk Pécsen is csak néhány ruhát. Szerintem azért érdemes elmenni.
2013. nov. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tavasszal volt az esküvőnk, előtte voltam a Sportarénás és a Kongresszusi központos esküvő kiállításon is. Az arénás jobb volt, kevésbé volt piaci érzése az embernek (a kongresszusi 1 hétvégével előtte volt, nagyon tukmálták magukat a kiállítók). Viszont mindkettőről ipari mennyiségű szórólappal jöttünk haza, még szerencse, hogy az egyik standnál adtak vászontáskát :D Ruhapróbálásra nem ez a legmegfelelőbb, mert tényleg nagyon futószalag, nem annyira figyelnek rád, és a legtöbb szalon ad kedvezményt, ha az esküvő kiállítás hétvégéjén mész próbálni. Viszont ötletgyűjtésnek jó, mi ott ismerkedtünk meg a fotósunkkal :)
2013. nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!