Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt valakinek a Laterum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek a Laterum étteremben a lagzija? (Pécs)

Figyelt kérdés
Kb. 70 fős lenne. Mennyibe került a vacsora és az ital fogyasztás mennyire jött ki??? Várom a tapasztalatokat és az élményeket, árakkal!!! :) Köszönöm!

2014. febr. 1. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Én voltam egyszer ott lagzin, szép volt, meg finomak voltak a kaják.

Ha jól emlékszem, 1millió körül volt a 90-100fős lagzi, de a bort,rövidet máshonnan vitték be, dugódíjat nem kértek rá.

Ez 2009ben volt, azóta biztosan emelkedtek az árak (gondolom). Sütit is engedtek bevinni.

2014. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Voltunk ott lagzin tavaly 2x is. Ha 70 fős lesz az esküvőtök gondolom a kisteremben lesz. Nagyon tapasztaltak a lagzik terén, rugalmasak. Nàlunk az egyik esküvő 60 a màsik 160 fős volt, csak a 160 főset tudom hogy kb 1 millió volt a menü, ital minden! De függ attól is hogy milyen menüt kérsz meg ilyesmi. Negatívumot nem tudok mondani, szép, nyáron a 40 fokban is jól lehűtik a légkondik a termet. Segítőkészek, a nagy esküvő reggel 8-ig tartott, az sem jelentett gondot szàmukra :)
2014. júl. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!