Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ha valaki étteremb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki étteremben dolgozik, és ott akarja tartani a lakodalmát, akkor jár neki valami dolgozói kedvezmény?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti, csak érdekel :) Pl. egy pincér abban az étteremben tartja a lakodalmat ahol dolgozik (persze nem munkaidőben) akkor jobbra számíthat a kollégáktól? Vagy rosszul jönne ki, abból a szempontból, hogy így 1-2 kolléga akit esetleg kedvel nem tud részt venni? Vagy családiasabb a pincérekkel a hangulat?
2013. nov. 7. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A kedvezmény az adott étteremtől függ. Vagy adnak, vagy nem.


Ha jóban vagy a kollégákkal, akkor nyilván jóra számíthatsz tőlük :)

2013. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
Kis ócsóó személyzet kaja a násznépnek??
2013. nov. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Őőő írtam, hogy elméleti, de azért köszi a válasz első ;)


A második válaszát nem értem :D


Onnan az apropó, hogy elkalandozott a gondolatom esküvő témájában, és eszembe jutott, hogy anyukám a kórházban dolgozott, és neki bizony jártak plusz dolgok kórházon belül (mikor szült, meg hasonlók, hazaengedték hamarabb, valakinek baja volt soron kívül fogadták a családot stb). Fú de utáni fogtok ezért :D


Azért ne bántsatok, max a sort kerülhettük, ki, vagy párezer forintos költséget néha elnézték :)

2013. nov. 7. 18:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az anyósom ott dolgozott, ahol a lakodalmunk volt, nem fizettünk terembérletet, a szakácsok nászajándékként főztek, és a felszolgálók sem fogadtak el aznapra fizetést.

Cserébe mindenki hatalmas csomagot kapott reggel, italt, ételt, süteményt, pár napra el volt látva a családjuk.

És természetesen amit tudtunk, vihettük, más azért nem vihetné be a jó kis falusi tyúkot a leveshez :)

2013. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám csak annál a cégnél dolgozott akié az étterem is volt de másik üzletben. A tulaj annyira rendes volt, hogy terembérletet egyáltalán nem kért, csak a kaját kellett fizetni. Ráadásul ez volt akkor a kisváros legszebb terme.
2013. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Járni nem jár, hisz ő az alkalmazott, nem szívességből dolgozik így nem várható el.
2013. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ismertem párt akik hasonló szituban voltak ők egy külön termet kaptak, mindennel.

Csak nem nyitva tartási időben, vasárnap.

2013. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze, kicsit rosszul fogalmaztam. :) Nem jár, hanem mint ahogy látom azért megesik :)
2013. nov. 7. 21:08
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Járni nem jár, de végül is miért ne?


Viszont a soron kívüli orvoslátogatás elég hányingerkeltő, mert az más ember kárára történik, míg a lakodalom nem.

2013. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem történt más kárára, nem úgy volt hogy azonnal bemehettem. Hanem mondjuk mikor eltört a lábam, akkor nem 3 órát kellett várni hanem csak 1-et. A sürgőseket nem fogják eltolni miattunk.

Ha pl. féléves várakozás van 1 vizsgálatra mondjuk a szemészeten, és valaki lemondja egy hamarabbi időpontot, akkor megkaphattuk, vagy ha nagyon jóban volt az orvossal, akkor a rendelési ideje után soron kívül fogadott.


Illetve anyám mentett meg annyi életet, hogy ne titulálja senki gusztustalannak. Állítottál már talpra testi fogyatékost? Csak meg anyám már igen!

2013. nov. 7. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!