Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi idővel próbáltad fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idővel próbáltad fel az első menyasszonyi ruhát az esküvőd előtt?

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Kb 5 évvel az esküvő előtt.

Pedig akkor még a férjemet nem is ismertem,csak a ruhát láttam meg,muszáj volt bemennem,felpróbálnom (kisváros,errefele nincs időpontkérés).

Nem megszokott darab volt,elől nagyon rövid,hátul hosszú,olyan rosszkislányos ruha.

A férjemet 2 évvel később ismertem meg,rá 2 évre megkérte a kezem,tavaly házasodtunk, a ruha 95%-ban ugyanolyan volt,mint amit anno felpróbáltam.

2014. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

4 hónap


Most vasárnap próbáltam, első helyen le is foglaltam. Május 31-én lesz az esküvő

2014. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

4 hónappal az esküvő előtt, azt a ruhát is választottam

de a lánykérés után 4 héttel volt ez az eset

2014. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fél évvel az esküvő előtt.
2014. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fél évvel előtte. Az első szalon volt, ahova bementem és rögtön helyben ki is választottam már a ruhámat. :)
2014. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11 hónappal előtte.
2014. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11 hónappal előtte, meg is vettem. Kiárusítás volt egy bezáró szalonban, nem akartam elszalasztani a lehetőséget.
2014. febr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én magamnak terveztem, megvarrattam, 3 hónappal előtte, csak az az egy ruha volt rajtam, de az volt az igazi.Keringőkor próbáltam az összes méretbe megfelelőt egy szalonba és utáltam mindet, azt is amit viseltem végül.
2014. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, én is ugyanaz, mint a 7-es, én is kiárusításon láttam meg, meg is vettem :)
2014. febr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4 hónappal előtte
2014. febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!