Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet, hogy egy kicsit furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy egy kicsit furcsán hangzik, de az idén rendezett esküvőmön nem igazán szeretném, ha a meghivott "barátnőim" túl sokat kérdeznének a vőlegényről, ugyanis nem ismerik. Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Ezeknek a "barátnőknek" pár évvel ezelőtt voltam az esküvőjükön, igy meg kell hivjam őket és biztos össze-vissza kérdeznének a vőlegényemről: hol ismerkedtünk meg, mivel foglalkozik, stb. stb. Eléggé diszkrét ember voltam mindig is, ők viszont nagyon pletykásak.

Vagy talán külön rendezzek eljegyzési bulit nekik és a rokonoknak külön? :)



2014. febr. 16. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Az hogy hol ismerted meg és mivel foglalkozik nem hinném, hogy annyira indiszkrét kérdés lenne. Ezt bármikor megkérdezheti tőled bárki, akivel szóba kerül, hogy férjnél vagy. Ez még nem ad okot a pletykálkodásra. Nyilván olyat, ami személyes, intim nem kell senki orrára kötni. Ha valaki lenne olyan bunkó valamire ilyenre rákérdezni, akkor egyszerűen csak nem kell meghallani a kérdést, vagy közölni kell, hogy bocsi de ez nem beszédtéma nálam.


Egyébként én annak a híve vagyok, hogy olyan nincs, hogy vissza kell hívni valakit csak azért, mert ő meghívott téged az esküvőjére, ha ennyire nem vagytok jóban.

2014. febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
ha nem szívesen beszélsz velük a vőlegényedről, akkor nem barátnők. Attól, hogy te ott voltál, még nem vagy köteles visszahívni őket. Illik, ezt aláírom, de ha ennyire nem vagytok jóban, hogy mesélj arról az emberről, akivel éppen összekötöd az életed, akkor nem az illemmel kellene törődnöd.
2014. febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert szégyenled a párodat, meg a megismerkedéseteket, meg a foglalkozását? Miért nem akarod elmesélni?
2014. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Hát ez a te esküvőd és úgy döntesz ahogy jónak látod. Ha már meghívod őket, akkor egyértelmű, hogy szervezel egy "összeismerkedős" alkalmat. Ott úgy is megkérdeznek mindent, amit tudni szeretnének és nem lesz gáz az esküvőn. Egyébként én csak azokat hívnám meg akikkel közeli a kapcsolatom, olyanokat nem, akikkel ezer éve nem beszéltem és nem is nagyon hiányoznak, és ha már az ő lagzijuknál is laza volt a kapcsolat az az igazság, hogy akkor én el sem fogadtam volna az ő esküvőjükre a meghívást. Nem bunkóságból, de minek?! Nem beszéltek jó rég óta (gondolom, ha még nem is ismerik a vőlegényedet) aztán most meg főhet a fejed, hogy mitévő legyél. Bár szerintem akkor sem dőlne össze a világ ha kihagynád ezeket a barátnőket...

Amúgy meg mi bajod van azzal, hogy szétkürtölik a világban, hogy van egy szuper pasid, akivel össze is házasodsz? Mért kellemetlen arról mesélni, hogy hogy ismerkedtetek meg? :) 26/L

2014. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%

Zárójelbe tetted,hogy barátnőim...ez arra utal,hogy nem minden napos a kapcsolatod velük...meg hát ha már házasodtok akkor gondolom nem pár napja ismerted meg Őt és a "barátnőid" nem is ismerik ,ha még ezek után fognak érdeklődni..akkor pedig ne ebből csinálj gondot nem kell őket meghívni!

Azt szokták mondani,csak olyat hívjál meg akivel szívesen ülsz le egy asztalhoz! :)

Vagy pedig hívd meg őket egy kávéra és meséld el nekik külön,azt ami rájuk tartozik....

2014. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy köteles őket meghívni csak azért, mert ők meghívtak. Mondhatod azt, hogy szűkebb körben tartjátok az esküvőt.

Ha pedig meg is hívod őket, nem hiszem, hogy annyira indiszkrét kérdés lenne, hogy hol dolgozik és hol ismerkedtetek meg. Túl bensőséges, személyes dolgokat meg nem kell az orrukra kötnöd.

2014. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne hivd meg oket, ha nem akarsz a volegenyedrol beszelni.
2014. febr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

5-ös: Idézőjelnek hívják, nem zárójelnek.


Kérdező: úgy oldd meg, hogy nem hívod meg őket.

2014. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha szégyelled ezeket az infókat is, akkor ők nem lehetnek vmi jó barátnők és illendőségből meg senki se olyan hülye h emebreket megtűrjön és etessen a lagziján. Egyszerűen nem kell meghívni őket
2014. febr. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, miért kell őket meghívnod. Hiszen kiderül, hogy ők nem a barátnőid. Én is voltam több olyan esküvőn is, akik a volt barátomnak az ismerősei voltak, de nem vagyunk barátnők, eszembe sem jut meghívni őket. Amúgy meg ha nem akarsz beszélni nekik a párodról, akkor tereld el a kérdést.
2014. febr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!