Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt már aki lánykérés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már aki lánykérés után szintén gyűrűvel lepte meg a vőlegényét?

Figyelt kérdés
A párom megkérte a kezem ,kaptam egy szép eljegyzési gyűrűt . A karikagyűrűket nem most ,hanem majd az esküvő előtt tervezzük megvenni .De én szeretném ,ha addig ő is viselné szerelmem zálogát . Arra gondoltam meglepem pl egy nemesacél vagy titán karikagyűrűvel . Nagyon rossz ötlet ? Hogyan tudjam meg az ujjméretét ? ;)

2014. febr. 20. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Húzd fel a te gyűrűd az ő ujjára, és ahhoz hasonlítsd ;)
2014. febr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:-) .. Lehet az lesz ,de majd amikor alszik ,nem akarom ,hogy gyanakodjon ;) !
2014. febr. 20. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy nagyon kedves és jó ötlet!


Például mondd el neki, hogy úgy be vagy sózva és csak egy helyre menjetek el gyűrűt próbálni, hogy mennyire egyezik az ízlésetek. Na ott amikor próbál:)

2014. febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmit szeretnék ,tudom hogy idővel kopik az aranyozás ,de bízom benne csak kibír kb egy évet az esküvőig illetve amíg megvesszük a karikagyűrű párt : [link] , [link] , [link] Szerintetek melyik ezek közül a legszebb ?
2014. febr. 20. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem az első tetszik
2014. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is egyre inkább az 1. tetszik :-) .
2014. febr. 20. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!