Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hosszú, vékony szálú hajból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú, vékony szálú hajból milyen esküvői frizurát célszerű csináltatni?

Figyelt kérdés
Majdnem derékig érő hajam van, ami ráadásul nagyon vékony szálú, és semmilyen tartása nincs. Egyszer be lett csavarva, fél óra múlva már nem látszódott belőle semmi. Ezért vagyok tanácstalan, hogy milyen frizurát válasszak.
2014. febr. 23. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Lehet olyan kontyod, amihez nem kell becsavarni a hajad. Ha egészséges a hajad, és nem töredezett, lehet félkonty is. Leginkább olyat válassz, ami illik hozzád és a ruhádhoz.
2014. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vállig érőt...

A vékony, élettelenül lógó haj senkinek se áll jól, amit a hossza csak kiemel.

Póthaj.

2014. febr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is hosszu, vekony hajam van. Nekem pothajat raktak, fel, hogy dusabb legyen es ugy lett belole konty csinalva, mert tenyleg annyira vekony a hajam, hogy ugy tunik mintha alaig lenne
2014. febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Mindig copfban van a hajam. Úgyhogy mindenképpen valami feltűzöttet szeretnék.
2014. febr. 24. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!