Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ajánlanátok nekem valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok nekem valami uzletet vagy internetes oldalat, ahol a koszoruslanyokra tudnék venni jo áron ruhákat?

Figyelt kérdés
Eskuvomre a koszoruslanyoknak en veszem a ruhát, mivel szeretnem ha egyforma ruhakba lennenek, és passzolna a ruhajuk az eskuvo szineihez, es hangulatához. Egy ruhára 10 ezer ft korul szánok, mivel 5en lesznek nem nagyon szeretnék ennél tobbet... szoval kerlek segitsetek!!!

2014. márc. 1. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebay esetleg? Párezer forintért is lehet kapni szép estélyi ruhákat. Annyi, hogy lassú a szállítás, kb. egy hónapot számolj rá.
2014. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat ezek az oldalak eleg rizikosak szerintem, nem biztos, hogy a kép egyezik a valosággal... :( igy nem nagyon merek onnan! ido meg van 4 honap... szoval az nem lenne gond.. csak egyszerre kene megrendelni, mert felo h mire ideér az elso ruha, már tobb nem lesz késobb... viszont 50 ezret meg kidobni ha megsem jo, kicsit rizikos :(
2014. márc. 1. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Az ebayt és társait nem ajánlom, kínai másolatokat kap csak az ember...


Ennyiért varratni tudsz egy egyszerűbbet, vagy kommersz boltokban nézelődni, de egyik normális márka sem forgalmaz ilyen kategóriában koszorúslányruhákat.


Szóval pl.

[link]

[link]

[link]

Vagy mondjuk otto katalógus, vagy olyan boltokban mint a h&m, c&a, promod, zara, orsay szintén kapni koktélruhákat ilyen áron

2014. márc. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez picit drágább, viszont később is hordható, akár nyári ruhaként is: [link]
2014. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!