Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szülőköszöntő. Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülőköszöntő. Miért nem értik meg, hogy mi nem akarunk?

Figyelt kérdés

Az én szüleim lehet ott sem lesznek az esküvőn,nincs jó kapcsolatunk.Párom szülei ott lesznek,épp válófélben,és engem anyósjelölt nem is szeret.

Ezért szülőköszöntőt eszünkben nem volt kérni.

Anyósjelölték megtudták-miután fél órát hisztizett,hogy mit vegyen fel,hisz lesz szerepe-azóta megy az érzelmi zsarolás,hogy de az kell,mit képzelünk.

Mégis milyen módi ez?


Párom sem akar,a szülei ha két méternél közelebb vannak egymáshoz,akkor hajbakapnak,örülünk,ha az esküvőn kibírják veszekedés nélkül.


2014. márc. 11. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Kinek az esküvője lesz? A tiétek vagy az anyósé??

A tiétek. Akkor tessék azt csinálni, azt tervezni amit TI KETTEN akartok, és nem azt amit az anyósék.

Nem akartok szülőköszöntőt? Akkor tessék határozottan megmondani, hogy nem lesz, és téma lezárva.. Miért kell egy esküvőt ennyire bonyolítani?

2014. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

nem leszek népszerű, de most tényleg, ha a saját szüleiddel annyira nem vagy jóban, miért akarod, hogy még a párod szüleivel is nagyobb harag legyen? Fájna neked az az egy perc, ami nekik jólesne? NEm.

Okos enged...

2014. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Tokmindegy, milyen modi. Ha ti nem akartok, nem lesz megtartva.
2014. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Anyósjelölt mint írtam nem szeret,és akkor enyhén fogalmaztam. Örüljön hogy ott lesz,párom meg sem akarta hívni,ha én nem beszélem rá (igaz csak a nagyszülők miatt,mert ők rendesek,aranyosak),akkor meg sincsenek hívva.


Vallásos nem vagyok,felesleges őrtornyot linkelgetni.

2014. márc. 11. 12:28
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező nagyon vegyes válaszokat fogsz kapni. Legyen úgy ahogy ti akarjátok! Nem akartok? Akkor nem lesz. Most tényleg azt várják el tőletek, hogy illemből bájologjatok? Azt minek? Kétszínűség lenne. Ha a párod egyértelműen nem akarja akkor ne legyen, ha akarja legyen. Neki kell eldöntenie, van e mit megköszönnie, közel állnak e annyira, hogy legyen.


Ebben a kérdésben a szülők nem akarják, és a kérdezőt azért csesztetik, hogy minek az csak egy új divat (holott nem új és nem divat, hanem régi szokás):

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__5..


Téged azért fognak piszkálni, hogy miért nem akarsz. ez az oldal már csak ilyen.

2014. márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Híve vagyok a kompromisszumos megoldásoknak, most is ilyet ajánlok: ne legyen köszöntés (indok: a te szüleid nem lesznek ott...), de az anyakönyvezető említse meg és köszöntse a szülőket, mondjon róluk 2-3 mondatot.
2014. márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Anyukám esküvő előtt egy évvel halt meg, nekünek ezért nem volt, anyósék fél szóból megértették. Mondd azt, mivel a te szülwud nem lesznek ott, furcsa lenne.
2014. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Még nem tudjuk,hogy ott lesznek-e,meghívót elvittük,egy talánt kaptunk válaszul.

Haragszanak rám,amiért elköltöztem és nem vagyok hajlandó a vállalkozásukat tovább vinni,amihez se nem értek,se nem érdekelt soha,hanem azt csinélom ami érdekel is.

De nagyszüleim miatt meghívtuk őket,szerintem csak az esküvő napján derül ki hogy jönnek-e.

2014. márc. 11. 13:29
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
És most őszintén nem birtok végig hallgtani 2-3 mondatot?Arról nem anyósokdék tehetnek a te szüleid nem lesznek ott.Milyen család ez a szüleiddel nem jó a kapcsolatod.nahát még fent sincs az arany gyűrű az ujjadon oszt má le esik esik.Ilyen esküvőre ahol csak a z utálat szól el sem mennék
2014. márc. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A családot sajnos nem választjuk.
2014. márc. 11. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!