Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sütikérdés - 70 főre mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sütikérdés - 70 főre mennyi és hány féle süti kell, ha még csomagolni is akarunk és csak vacsora lesz?

Figyelt kérdés

Ami biztos: lesz egy 70 szeletes esküvői tortánk oroszkrém és eper ízben, lesz két normál méretű gyümölcstorta, egy dobos torta és egy diótorta.

A sütiket otthon szeretnénk megsütni, két örömanya és egy nagyi segítségével. A kérdés, hogy hány féle sütit kell sütni és egy féléből mennyit? Mindenből legalább 70 szeletet? Mert mi van, ha egy féle gyorsan elfogy és nem jut mindenkinek? Melyikek azok a sütik, amiket gyakrabban szoktak sütni esküvőkre?

Ha csomagolni is szeretnénk a vendégeknek (16 család), akkor azt előre kell elcsomagolni vagy a "maradékból", ami marad a vacsi után?


2013. máj. 24. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem több, mint 70 szeletet süssetek fajtánként, mivel ha teszem azt süttök 4-5 féle süteményt, akkor mindenki csak 1-et tudna belőlük enni fajtánként. AZ elég kevés ugye.
2013. máj. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mennyi süti ♥
2013. máj. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én több embert vonnék be a sütésbe, nekem barátnők is segítettek, mindenki vállalt két féle sütit, abból sütöttek 2-2 tepsivel (adaggal), nem volt megeröltető senkinek. Zserbó, mézes krémes, hatlapos, kókuszos csiga, linzerek, hókifli, hájas, diós kosárka, most nem jut több édes eszembe, sósakból sajtos rúd, pogi, perec, sajtkrémes pogácsa... ami nálunk nagyon ment az még a gyümölcs! Ki volt téve egy asztalra szépen, dekoratívan mindenféle gyümölcs, kistányér és kés ha hámozni kellett és mindenki örömmel fogyasztotta a sütik előtt, után, közben :).
2013. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gabszem ***** válasza:
mintha csak én írtam volna a kérdést :) Nálunk is 60-70 ember lesz, 70 szeletes esküvői torta lesz plusz 2-3 normál torta (csokis, diós), lesznek sós sütik 3 kilót csináltatunk a tortással, plusz a lagzi árában benne van hogy szolgálnak fel pogácsát. Anyukám és anyósom pedig sütnek aprósütiket, zserbót, lajcsi szeletet, kókuszos kockát meg mézeskrémest. Csak elég lesz...
2013. máj. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!