Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet két tanúm az esküvőmön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet két tanúm az esküvőmön? Vagy mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyeség a kérdés, de nagyon nem tudok választani a két legjobb barátom között, hogy ki legyen a tanúm. Ilyenkor mit lehet tenni? Gondolom, mindkettőjüket nem kérhetem fel. Csak polgári esküvő lesz.

2014. márc. 13. 09:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Kérjél meg egy harmadik személyt. Testvér pl.
2014. márc. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%

Nekem a húgom lesz a tanúm, a páromnak pedig a bátyja.

Mégis csak egy testvér közelebb áll az emberhez, mint egy barát. Van testvéred?

2014. márc. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
baráttal vigyázni kell, mert nekem míg az anyakönyvvezető beszélt egyfolytában sugdosta: "Most fussunk, még lehet!" :))) ... elég vidámak voltunk :)
2014. márc. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nincs testvérem, de ha lenne is, akkor is a két legjobb barátom jöhetne csak szóba. Ők annyi mindent tettek értem, hogy az emberért a saját testvére sem tenné meg ezeket a dolgokat. Csak most így nagyon nehéz, tényleg nem tudok választani közöttük.
2014. márc. 13. 09:47
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Ilyenkor szokták azt csinálni, hogy az egyik tanú most, a másik pedig lesz az első gyerek keresztszülője.
2014. márc. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Elhívod őket, felírod mindkét nevet egy-egy papírra és kihúzzátok.
2014. márc. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

Pedig kénytelen leszel választani, és ha kettejük közt választasz, az, akit nem választottál, vérig fog sértődni. Ha nem akarsz konfliktust, akkor felkéred őket kosz. lánynak, és választasz egy családtagot tanúnak. Unokatestvért, nagynénit, keresztanyát. Vagy... mégis elmentek a templomba, és akkor lehet mindkettő tanú.

Sajna valamilyen kompromisszumot kell kötnöd, mert ha tényleg ennyit tettek érted, nyilván nem akarod, hogy egymásra vagy rád haragudjanak.

2014. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én nem szeretnék nagy felhajtást. Se lagzit, se koszorúslányokat, templomi esküvőt meg végképp nem. Szimpla polgári szertartást a tanúkkal meg esetleg a szűk családdal, de lehet, hogy még a család se lesz ott. Aztán majd az esküvő után pár héttel tartunk egy nagy bulit valahol olyan 100 fővel, de mindenféle lakodalom-jelleg nélkül, még menyasszonyi ruhám se lesz. :)


Ja, és keresztelője se lesz majd egyik gyerekemnek sem, esetleg azt tudom csinálni, hogy azt a barátomat, aki nem lesz a tanúm, felkérem a gyerekeim gyámjának közjegyző előtt arra az esetre, ha velünk a férjemmel történne valami. De azért ez mégse ugyanaz.

2014. márc. 13. 10:01
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
A megoldás: nekem az első házasságomban az egyik, a másodikon meg a másik volt a tanúm. És mindenki jól járt.
2014. márc. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
Hát akkor nincs mese. Választanod kell.
2014. márc. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!