Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha mezítláb lennék az esküvőmö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mezítláb lennék az esküvőmön, az mennyire furcsa?

Figyelt kérdés

Azért gondoltam, mert a vőlegényem alacsonyabb nálam, és így egy picit lehetne azért ellensúlyozni. Nem is látszana talán, ha földig leér a ruha. (És nyáron lenne az esküvő, szóval nem is fáznék meg)


Nagyon hülye ötlet, vagy kivitelezhető?


2013. okt. 23. 17:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy vékony talpú, lapos cipő.
2013. okt. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
szerintem vegyél egy fehér balettcipőt, igazi balettcipőt, az teljesen lapos
2013. okt. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
igazi vékony bőrtalpú saru?
2013. okt. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%
Haha, ha eleve alacsonyabb, akkor már tökmindegy xD vegyél fel egy 15 centis magassarkút, hogy kettőtök közül legalább te nézz ki normálisan
2013. okt. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
15%

Furcsa? Na bumm... En lazara szoktam venni... Pl szallagavaton kosztun feher topp volt az oltozet mindenkinek en egy bor boxolo cipot vettem fel hozza amugy mindenkin magassarku volt...

Eskuvon baratnom vaganyaabb smink, eelol rovid hatra.hosszabbodo menyasszonyi ruha es tornacipo... Brutalisan vagany menyasszony volt! Parja fekete gatya feher ing zold nyakkendo, feher-zold tornacipo... Nagyon helyesek voltak!

2013. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább egy nagyon lapos talpú cipő. Ha mezítláb járkál az ember, elég csak egy elejtett, elszóródott szúrós kis valami és máris oda a hangulat. :)
2013. okt. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

[link]


[link]


[link]


Engem nem zavarna a mezítlábas téma, de ez szerintem még mindig jobb ötlet. Nekem bokaműtétek miatt lesz hasonló (10 percet nem bír a lábam magassarkúban).

2013. okt. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Éppen eléggé furcsa lenne...
2013. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Magánügy, de ha csak a magasságkülönbség miatt lennél mezítláb, akkor totál értelmetlen, mert egy lapos talpú cipőben sem lennél magasabb.

Ellenben mezítláb járkálni, meleg ide vagy oda, szerintem nem lenne kényelmes. És ha elegáns esküvőt akartok, fura lenne a koszos talpad, ami biztos, hogy látszódna, miközben mész, hiába hosszú a ruhád.

De ha kültéri, elf stílusú esküvőt akartok, akkor teljesen jó az ötlet, ebben az esetben viszont a vőlegény is legyen mezítláb (meg mindenki más :D).

2013. okt. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem lepődöm meg semmin. Legutóbb itt a városban az egyik csaj fehér munkásbakancsokat vett fel a menyasszonyi ruhájához.
2013. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!