Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki varratta az esküvői ruháját? Olyan lett, amilyet elképzeltetek?

Figyelt kérdés

Ha igen, kb mennyibe került, és tudtok róla fotót küldeni?

Nem igazán szeretnék 50 ezret fizetni egy kész ruháért.


2014. márc. 13. 16:34
 1/4 anonim válasza:

Ő megcsinálja neked olyanra amilyenre szeretnéd.

[link]

2014. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pomázon az araonline szalonban is nagyon szépen dolgozik a lány.
2014. márc. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Varrattam, és maximálisan meg voltam elégedve. D'Elia Szalon. Árban viszont majdnem annyiba került, mint amit ide írtál. (Minőségi anyagot, csipkét, szaktudást is meg kell fizetni.)
2014. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én varratom, kinéztem egy Benes Anita ruhát, és 60.000-ért megvarrják (Szolnok), igaz nem lesz a sajátom, hanem csak kölcsönzöm, de így is tök jó. :) És álomszép, kicsit át lett alakítva, ahogy nekem igazán tetszik. Szerintem bármelyik szalonban megkérdezheted, ha viszel fényképet, megvarrják-e. A legtöbb szalon nem fog elküldeni.
2014. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!