Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt köztetek olyan, aki viszonylag rövid kapcsolat után házasodott?

Figyelt kérdés
Miért, és hogy alakult a házasság a későbbiekben?
2012. ápr. 23. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Sógoromék 6 hét után összeköltöztek, és azonnal próbálkoztak a babával is. Második hónapban össze is jött, 16 hetes terhes volt sógornőm az esküvőn.

Azóta eltelt 3 év, a kisebbik fiuk 1 hónapos.

2012. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
2007. április végén ismerkedtünk meg, szeptember végén lettem terhes és 2008. áprilisában házasodtunk össze. Azóta is együtt vagyunk és boldogok vagyunk. Nem tudom ez mennyire számít korainak, szerintem elég gyorsan követték egymást az események. :)
2012. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Mi 20 hónap együttjárás után (ebből 14 hónap jegyesség) házasodtunk össze, ennek idén nyáron lesz 4 éve. Most jött volna a baba, de időközben meggondolta magát :(

23L

2012. ápr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Mi két randevú után összeköltöztünk, igaz csak 3 év múlva volt az esküvő, de azóta is boldogok vagyunk.
2012. ápr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Mi a második hét óta együtt élünk, és soha nem volt kérdés, hogy összeházasodunk e, onnantól már távoli jövőről beszélünk.Idén nyáron lesz az eljegyzésünk, jövő nyáron az esküvőnk.


Ellenben egy barát pár története kevésbé sikerült jól.Már "kiskorukba" olyan 16-18 évesen jártak egy évet, tinis hülyeségek miatt szakítottak.A fiú borzasztóan akart már gyereket, mindenkiben az anyát kereste, pedig még csak 33 éves.És felnőtt fejjel, két éve találkoztak.Annyira visszacsengett a múlt romantikája, hogy két hónap alatt összehozták a babát, mindent megtettek.

Csakhogy az a tizenpár év sok volt ahhoz hogy mindketten teljesen más irányba változzanak.A gyermek még meg sem született, baráti körben már akkor lehetett fogadásokat kötni, meddig maradnak együtt.A gyermek egy éves, borzalmas az életük mentálisan, nem részletezném miért, de nem illenek egymáshoz.ez egy életet elrontó kapkodás volt.

2012. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hihetetlen, milyen emberek járnak erre az oldalra!

Ma ez már a második kérdés, ahol normális, tárgyilagos kérdésre normális, tárgyilagos választ adok, és valami idióta lepontoz.

Vajon mi rosszat írtam?!?!?!?

2012. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem tudom, én is pont azt néztem... lehet, hogy véletlen.
2012. ápr. 23. 21:46
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagynénémék 6 hónap után házasodtak össze,30 évig éltek boldogan és imádták egymást, aztán a sógorom egy reggel váratlanul meghalt. :( Ennek már kb 10 éve, de nenám még mindig emlegeti, h mennyire boldog volt vele.


Az egyik ismerősöm pedig 1 év után vette el a barátnőjét, mert "menekülni" akart a családjától. 2 év házasság után megszületett a kisfiuk, Pár hónapos volt, amikor a tisztelt apuka bejelentette,h ő még nem áll készen erre,és van egy fiatal szeretője és h otthagyja a családját. :S

2012. ápr. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
65%
A férjem találkozásunk után 4 nappal kérte meg a kezem, egy hét múlva gyűrűt vett, és csak azért nem tudtunk még abban a hónapban összeházasodni, mert nem kaptunk időpontot. Már 3 éve, 1 hónapja és 2 napja élünk boldog házasságban és a pici lányunk most lesz fél éves. Azt hiszem ez benne van a rövid kapcsolat utáni házasság kategóriában, ugye ? :)
2012. ápr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk a harmadik randin volt az eljegyzés, fél évre rá esküvő, imádjuk egymást, ennek másfél éve. :))
2012. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!