Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak nekem fura? Biztos akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fura? Biztos akkor kell férjhez menni, amikor az ember vak a szerelemtől?

Figyelt kérdés

27 éves lány ismerősöm állítja ezt.

Pedig tanulhatott volna az előző esetekből: 27 éves létére ez a 3. házassága!

Az előző 2-t is rózsaszín ködben kötötte...


2014. márc. 19. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem..

Amikor a kezdeti zsongás elműlt...persze szerelmesnek érdemes lenni, de a kezdeti zsongást sokan összekeverik a szerelemmel..


Valőszínűleg az ismerősöd sosem volt még szerelmes, nem véletlenül vált el ilyen idős korára kétszer....meg kellene tanulnia, tapasztalnia mi a szerelem...mert az nem múlik el a kezdeti zsongás után, csak mas esz kicsit, nem vak és rózsaszín köd

2014. márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Min bukott meg az első kettő?
2014. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Állítása szerint, elmúlt a szerelem és így már nyűg volt neki az egész.
2014. márc. 19. 08:51
 4/12 A kérdező kommentje:
A mostani pasi majdnem 50 éves.
2014. márc. 19. 08:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Amíg nem fogja fel, hogy a szerelem elmúlik, addig mindig el fog válni, talán várnia kéne és nem mindig férjhez menni.
2014. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Szép :)


Mióta vannak együtt? Éltek együtt? Én azt gondolom, hogy egy-két év együttlét, együttéléssel, kell ahhoz, hogy megismerjük a másikat. Ennél kevesebb idő után házasodni... Szerintem meggondolatlanság. Persz elsülhet jól is, de kevesebb az esélye. (Régen azért "működött", mert nem volt szokás a válást. Tehát nem működött, csak sokat tűrtek az asszonyok, megcsalástól kezdve mindent, és nem léptek ki a rossz házasságból. Ami szomorú :( )


Úgyhogy nekem is fura. Még ha két év együttélés után is házasodnak, még akkor is annyi buktatója lehet a kapcsolatnak. Gyerek születése is sok kapcsolatot próbára tesz. Nem mondom, hogy nem sikerülhet az ismerősödnek ez a 3. házasság, de elég elhamarkodott ez a döntés.

2014. márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jobb, mint szerelem nélkül.

Az meg, hogy elmúlik a nagy lángolás és átalakul kicsit még nem ok a válásra.

2014. márc. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyenek. De ami még rosszabb hogy gyereket is akarnak rögtön. Aztán elmúlik a szerelem és jöhet a következő.
2014. márc. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem, persze, hogy nem.

Akkor kell férjhez menni, amikor az ember már nem a szerelembe szerelmes. Ez a hormonálisan vezérelt időszak kb. 2 év, utána kezded csak látni az illető valódi arcát.


Egy házasság nem a szerelemtől működik, az egy nagy butaság. A szerelem egy alapvető kelléke a sok közül. Mellette szükség van még azonos gondolkodásmódra a lényegi kérdésekben, úgymint pénzügyek, gyereknevelés, jövőkép. Tisztelni is kell a másikat, fontos, hogy passzoljon a humorotok is, valamint az, hogy egymást felfelé húzzák és ne lefelé nyomják a felek. Mindezekkel és hasonló konfliktuskezelés technikák birtokában működhet egy házasság, HA mindketten működtetni akarják azt.

Különben nem fog menni.


A lángoló szerelem a hormonokról szól. Azokra alapozni egy egész életet és -ami még rosszabb- a majdani gyerekek életét, lelkét, jövőjét, a legnagyobb ostobaság a világon.

2014. márc. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

7es, szerintem meg jobb, ha a szerelem átalakul szeretetté, mert akkor esélyes, hogy elfogadjuk a másik hibáit is.


Amúgy isminél ez úgy van, hogy az 1.randin odaköltözik a pasihoz és kb. fél-1 év után házasság.

2014. márc. 19. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!