Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok! Milyen volt/les...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok! Milyen volt/lesz az esküvőtök? Milyen színek dominálnak illetve mennyien lesznek/voltak ott? Templomi és/vagy polgári mellett döntöttetek? Hogyan viseltétek a hirtelen rátok irányló figyelmet?

Figyelt kérdés
Az én napom ha nem is vészesen, de már közeleg és ilyenkor jól esik hallgatni más lányok/hölgyek/asszonyok tapasztalatait, esetleg ábrándozását. Ez egy kicsit kirángat a félelemmel keveredő izgatottságból, szóval aki hasonlóképp érez vagy csak megosztaná a gondolatait, szívesen meghallgatok mindenkit, hátha egymás segítségére is lehetünk : )

2014. márc. 24. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

Az enyém még messze van, olyannyira, hogy jövőben. De vannak már tevreim. Először is, akit hívok mindenkit hívok a templomba is és a vacsorára (lagzira) is. Szerintem pofátlanság valakit csak az egyikre hívni (kivétel nagyon szűk családi vacsora).

Akit meghívok azt, megtisztelek egy vacsorával is, szerintem így illik.


Még nem tudom hányan leszünk, de csak a legjobb barátokat és közeli rokonokat szeretnék meghívni...kb 140-150 ember, gondolom...így előzetes számolások alapján.


A dekor annyira nem lényeg, színes csokrot szeretnék, egyszerű díszítést és magam csinálom majd...


Két templomink lesz, mert más-más vallásúak vagyunk...


engem nem zavar ha rám figyelnek, mivel közelieket hívunk, akiket szeretek és akik szeretnek...


:)

Sok boldogságot, jó készülődést.

2014. márc. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia. A mi esküvőnk 2010-ben volt. Bordó és rózsaszín volt a dekoráció, ezek a színek domináltak a csokromban, a virágdíszekben, a tortán és a szalvétákon is. 100 fős esküvő volt, nagyon jól sikerült a lagzi, mindenki jól érezte magát. Nekünk nem volt templomi esküvőnk, mert nem vagyunk vallásosak. Én élveztem a napot nagyon, javaslom neked, hogy ne izguld túl a dolgot, egyszerűen csak élvezd.
2014. márc. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Úgy gondolom, teljesen igazad van a vacsora illetve lagzi kapcsán, hiszen nem egy helyen laknak az ismerőseink, rokonaink, senki sem él az adott étterem, bálterem mellett, így ha már időt (és pénzt) "szántak ránk" és megtisztelnek a jelenlétükkel, akkor a vacsorának a mi hálánkat kell kifejeznie. Na meg ugye a vendég azért vesz részt az esküvőn/lagzin, hogy együtt osztozzunk az örömön, nem "felvágni" akarunk előtte : )

Igazán kedves dolog, ha magad készíted a díszítést, így az egész talán még személyesebb lesz.

Köszönöm szépen a jókívánságokat és mindezt viszont kívánom. Sok boldogságot a te nagy napodhoz, illetve az utána következő házas élethez is : )


Kedves második válaszoló!

Szerintem a bordó és rózsaszín igen bátor ötlet, de amennyire vakmerő, ugyanannyira elegáns is. Biztos gyönyörű voltál te is a hely is : )

Köszönöm szépen a tanácsot, megpróbálom így csinálni, csak sajnos a mindent túlizgulós típus vagyok, aki képes e legapróbb bakiból vagy félreértésből is böhöm nagy problémát kreálni. Sajnos, ez is egy rossz tulajdonságom a sok közül.

Sok boldogságot kívánok így utólag is : )

2014. márc. 24. 15:16
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk inkább a bordó dominált. Körasztalok voltak, 5 db plusz a főasztal. Ha gondolod, tudok küldeni linket, ahol rá tudsz nézni, azt hiszem van kép arról is, mármint a dekorról felrakva.

50-55 főre volt kalkulálva, de végül kb. 50-en voltunk.

Volt templomi és polgári is.

Nekünk szerencsére szinte minden úgy alakult, ahogy megálmodtuk.

Egyedül a süti kinézete nem volt olyan, mint amilyennek kértük, de az íze kompenzálta. Fotós a volt osztálytársam volt, videóst nem szerettünk volna.

A figyelmet jól viseltem, bár nem vagyok szép nő, így nem nagyon szeretem, ha én vagyok a középpontban, nem szeretem, ha rólam képeket csinálnak, rendszerint törlöm is, ami rólam készül :D, de akkor kifejezetten jó volt, hogy végre én vagyok a középpontban. Nem éreztem feszélyezve magam, mert azok voltak ott, akik egyébként is ismernek és szeretnek! :)

ha gondolod, és van még kérdésed, nagyon szívesen válaszolok, nekem is jó visszaidézni, még nincs 2 éve egyébként, hogy volt az esküvőnk! :)

2014. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mentazöld-fehér-ezüst színek voltak. 250 fő. Csak polgári, hisz ateisták vagyunk mindketten. A hétköznapokon is elég sok figyelem irányul rám a munkámból kifolyólag, így az esküvőm napja ebből a szempontból nem volt különleges.
2014. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2013. júliusában házasodtunk össze, egy héttel korábban volt a polgári, nekünk a templomi (református) volt a fontos. Fekete-fehér volt a dekorációnk (fehér tüll fekete csipkével), ugyanilyen volt a torta, a ruhám, minden. 73 fő jött el, ebben benne vannak a szolgáltatók is. Az esküvőnkön kb. 70 kisgyerek és kétszer ennyi szülő volt, mivel tanító néni vagyok. Az esküvőnk életem legcsodálatosabb élménye volt! A lagzis részt már szívesen kihagytam volna, utáltam a rivaldafényt, és a férjem is! Ha újrakezdhetném, két tanús esküvőt szerveznék, lagzi nélkül, de egy tuti: a férjemmel. :)
2014. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló!

A körasztal jó döntés volt, szerintem sokkal különlegesebbek, mint a négyszögletű társaik. Nagyon szépen megköszönném a linket, kíváncsi vagyok a helyre. : )

Szerencsésnek vallhatjátok magatokat, ha minden úgy sikerült, ahogy megálmodtátok, remélem, az enyém is tökéletes lesz.

Ugyan, ne gondold így, minden nő szép a maga módján, ráadásul a szépség szubjektív dolog, mindenkinek más. Én biztosra veszem, hogy szép vagy, és a szép lélek még szebbé teszi a nőt. : )

A kérdésem az lenne, a lagzi nálatok hogyan zajlott, illetve meddig tartott? Illetve váltottál cipőt a menyecske ruhához, vagy úgy egyáltalán? Mármint úgy értem, hiába vagyok hozzászokva a magassarkúhoz, egy egész napot benne végig táncolni kicsit neccesnek tartok, kissé félek. Te is így tartottál tőle, vagy csak az én hülyeségem? : )

Sok boldogságot és sikert kívánok a házasságotokhoz! : )


Kedves negyedik válaszoló!

Ezek a színek igazán elegánsnak hangzanak így együtt, biztosan gyönyörűen harmonizáltak is.

Szabad esetleg megkérdeznem, mit dolgozol? Sajnálom, ha esetleg pofátlannak tűnnék, természetesen nem muszáj válaszolnod. : )

Sok boldogságot kívánok így utólag is! : )


Kedves ötödik válaszoló!

A dekoráció, a ruha, mind gyönyörű lehetett, igazán kifinomultnak hangzik. : )

A kisgyerekek milyen kicsik voltak? Olyan jó hallani, hogy vannak ilyen aranyos tanító nénik, anno, még alsóban a mi tanítóinknak szinte csak eszközök voltunk a fizetésükhöz.

Jó érzéssel tölt el, mikor ilyen boldog házasságokról hallok. További sok-sok boldogságot és sikert kívánok a házas élethez! : )

2014. márc. 25. 15:49
 8/12 anonim ***** válasza:
A mentazöldes válaszoló vagyok. Egy marketinggel foglalkozó cégnél vagyok igazgató helyettes, így nap mint nap részt kell vennem tárgyalásokon, sajtótájékoztatókon, rendezvényeken, ahol a nagyközönség előtt is meg kell szólalni. Ezért szoktam meg, hogy rám irányul a figyelem, már fel sem tűnik, ha több száz ember előtt kell magyaráznom a cégről, vagy bármiről.
2014. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szia! 3. vagyok! :)

Persze, a linket küldöm Priviben majd! :) Bár nem tudom, a körasztalokból mennyi fog látszani, de küldöm! :)

A lagzi reggel háromnegyed 6-ig tartott, nagyon élveztük, végül együtt ittunk a pincérekkel! :)

A cipő, na igen. Mivel én "enyhe" túlsúllyal küzdök, hordok magassarkút, de mivel irodában dolgozom, így túl sokat nem terhel. Viszont a lagzin már sok volt, a menet, a szertartások és a tánc meg miegymásnál, így mikor már 3-tól éjfélig volt rajtam, a menyecske ruhához felvettem kb. 10 percre, hogy "teljes legyen a kép", mondván, hogy én ilyen cipőt is vettem, de végül csak megalakult az MTK (mezítlábas táncosok klubja) velem az élen. Magyarul nem volt rajtam csuka, és jó pár barátnőmön sem, de így volt jó a végére! Így a férjem első házastársi kötelessége az volt, hogy amíg én bőgtem a fájdalomtól, ő a talpamat masszírozta! :D

2014. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A "gyerekeim" első és harmadik osztályosak voltak, két osztály vett részt az esküvőn, illetve az ők testvéreik. Készültek nekünk egy meglepetéssel,egy csodálatos dalt kaptunk tőlük ajándékba. Konkrétan végigsírtam az egész esküvőnket! :) Számomra nem volt kérdés, hogy jelen legyenek azon a napon, hiszen életem egyik legfontosabb része a két kis osztály. :) Minden kisgyerek külön kapott személyes meghívót is az eseményre.


Sok boldogságot nektek!

2014. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!