Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyasszonyok! Nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyasszonyok! Nektek milyen volt/lesz az esküvői ruhátok?

Figyelt kérdés
Béreltétek vagy vettétek? Mennyit szántatok rá? Rendeltétek vagy rögtön meg is vettétek? Kértetek hozzá átalakítást? Magyarországról vagy külföldről? Képet is szívesen fogadok : )

2014. ápr. 5. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Nos, nekem 40 felett, első házasság, egy diszkrét, de mégis szokatlan kreációm volt. Egy mini fehér kisestélyi. Vékony vagyok, nagyon jól állt rajtam. Varrattam. Meglepően olcsó volt, kb. 90 ezer. De minden úgy volt, ahogy akartam. Szexi, de nem frivol, mondjuk az esküvő sem hagyományos volt. De gondolom, te 20-on éves vagy.
2014. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bizonyára nagyon csinos lehetett benne, nagyra tartom azokat a hölgyeket, akik ki mernek tűnni a tömegből, mert ez tetszik nekik! Sok boldogságot kívánok a házas élethez! : )

Igen, eltalálta, valóban huszonéves vagyok, pontosabban 22, de nem hiszem, hogy ez gond lenne vagy gátolna bármiben is : )

2014. ápr. 5. 21:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nem szeretem ha magáznak :) És nem tömegből akartam kitűnni. Feltettél egy kérdést, én válaszoltam rá. Más eddig nem válaszolt. Sajnálom. EZ nyilván olyan dolog, hogy mindenki a saját ízlése szerint megoldja.


Ajánlom esetleg a TLC ezen műsorát, ha csak csevegni akarsz.

2014. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha, 22 nyilván nem gátol. Csak a kérdésben ezt nem írtad. 22 évesen egy nagyon extrém ruhát is lehet viselni, de mivel itt kérdezed másoktól, nyilván nincs saját elképzelésed.
2014. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez esetben bocsánat a magázásért is, illetve azért, mert esetlegesen megbántottalak. A kitűnni a tömegből dolgot én pozitív értelemben gondoltam, nem akartam semmi rosszat sem neked, sem másoknak.

A gátolást sem azért írtam, mert esetleg előnyös vagy kevésbé előnyös megkülönböztetésben lenne részem miatta, csupán néha engem is felbosszant, hogy a korom miatt nem vesznek komolyan az emberek. Talán azt hiszik, kislány vagyok még. Én kérek elnézést, ha félreértettem.

Talán meglepő lehet, de szilárd elképzeléseim vannak magáról a ruháról, bár igaz, ami igaz, nem találtam meg, legalábbis magyarországi szalonokban nem jött velem szembe, akárhogy kutattam. Ennek ellenére nem mások ruhájából szeretném megalkotni az enyémet, csupán kíváncsi vagyok a tapasztalatokra, élményekre, véleményekre. Ha ötletet is akartam volna meríteni, csak az én, jelenleg fennálló problémámra.

A csevegésre pedig elnézést kérek, de gondoltam sokan, épp mint én, szívesen megosztják véleményeiket, tapasztalataikat. A "Mondj igent a ruhára" c. műsorban ilyen nem igazán történik.

2014. ápr. 5. 22:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, nekem csak lesz.


Mell alatt vágott, könyékig érő ujjal rendelkező, kellemes dekoltázsú, törtfehér, könnyed, olyan "szélfútta" lenge anyag. Már mutattam itt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__5..


Amit linkeltem, azon belül a képre rá kell kattintani, úgy tudod megnézni, illetve kommentben már fehérben mutatom.


Nekem tetszik.

2014. ápr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ősszel lesz az esküvőm, max. 50-et szántam a ruhára, és elsősorban venni akartam, de ha nem találtam volna, akkor kölcsönöztem volna. Végül 30ezerért vettem egy gyönyörű, finoman díszített A-vonalú ruhát. A felső része ujjatlan, szív alakú, húzott, vékonyan csipkével és minimálisan gyöngyökkel díszítve, a has környékén nagyobb, csípőt körbefogó csipkemintával, a ruha legfelső rétege chifon. Elegáns, szép, visszafogott, pont, amilyet akartam. Csak még azt nem tudom, hol fogom majd tárolni, mert olyan szép, hogy eladni nem nagyon akarom:D


Te hogy állsz a ruhabérléssel/vásárlással, Kérdező? Milyen ruhát szeretnél és mennyit szánsz rá?

2014. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link] (

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

de ha választani kéne akkor a legelső :)

2014. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!