Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Templomi esküvő után ciki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Templomi esküvő után ciki, ha nincs süti / kalács / pogácsa vagy valami kínálgatás?

Figyelt kérdés
Ebéd lesz, amire kb. 90 ember hivatalos, de a templomi esküvőn több százan leszünk. Ciki, ha gratulálni akarnak, nem kapnak sütit az emberek? Nem igazán van olyan hely sem, ahol lehetne, meg nem nagyon szeretnénk, ha sok idő menne el vele.

2014. ápr. 8. 00:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már elég sok esküvőn voltam,de a templomi után sehol semmilyen kínálgatás nem volt. Mégis hol? Az utcán?
2014. ápr. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én az utóbbi években kb. 5-6 esküvőn voltam, mind után volt valami hittanteremben, vagy ahol olyan helyen volt, ott félig templomteraszon, félig kis (forgalommentes) utcában. Ezért merült fel a kérdés bennem.
2014. ápr. 8. 01:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam ilyent, de több száz embernek sütis állófogadást rendezni nem egyszerű dolog. Én garantáltan hanyagolnám.
2014. ápr. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt ilyen, és nem is hiányolta senki.
2014. ápr. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Felénk csak akkor van ilyen fogadás, ha nincs egyáltalán lakodalom. De ekkor is csak a közeli hozzátartozóknak.

Akik csak a szertartásra hivatalosak, azoknak nem kell semmi.

2014. ápr. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nálunk csak a házaknál, ahol gyűlik a vendégsereg, ott kínálgatnak, meg a lakodalom elején, amíg nincsen vacsi. De a szertartások közt és után nem szokott lenni semmi. Maximum ha nagyon nagyon meleg van, készülhettek kis fél literes, hűtött vizekkel.
2014. ápr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok esküvőn voltam már, de ilyennel még nem is találkoztam!
2014. ápr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sem lesz és egyáltalán nem ciki.

Különben is így sem győzi az ember, annyi költség van egy esküvőn.

2014. ápr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor úgy tűnik, ez a mi környékünkön lehet szokás, hogy aki nem kap ebédet/vacsorát, az sütit igen. Így nyugodtabb lelkiismerettel hagyjuk ki. :)
2014. ápr. 8. 09:51
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi már voltunk úgy esküvőn, hogy a templomira voltunk hivatalosak csak, a vacsorára nem, mert ott csak a nagyon szűk család volt, de a templomi után volt a templom kertben egy kis álló fogadás sütivel, üdítővel. Gyakorlatilag csak a papon múlik a dolog.
2014. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!