Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hiteles Ceremóniamester 2015-re?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiteles Ceremóniamester 2015-re?

Figyelt kérdés

Keresek tapasztalt és nem karót nyelt ceremóniamestert (nem vőfélyt), aki nem csak Budapesten ért az emberek nyelvén! hanem vidéken is tudja hozni a laza stílust, de nem csak a mandzsettagombját vagy a csokornyakkendőjét igazgatja.


Fiatal korosztály lesz az esküvőnkön, dj-t tervezünk és már sok rosszat hallottunk az önmagukat fényező ún. prémium szolgáltatókról és csoportokról, nagyon nem szeretnénk mellényúlni a szolgáltatókkal. Köszi az ötleteket!

Kit tudtok ajánlani?



#cm #esküvői DJ #2015 #ceremóniamester #ceró #esküvői ceremóniamester
2014. ápr. 10. 07:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bálint K Gergő
2014. ápr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Unokatesóméknál (vidéken) ő volt az esküvőn, szerintem nagyon jó fej volt, nem erőltetett. Úgy tudom, hogy előtte mindent egyeztettek, hogy hogy legyen, mint legyen. Én őt szívből tudom ajánlani.

[link]

2014. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk Kormos Róbert lesz május végén a ceremóniamesterünk.

Ők azonos színvonalat hoznak.

Tóth Mihályt néztük ki, ő már foglalt volt, javasolta Hunyi Pétert, vele találkoztunk is, nagyon szimpi volt. Mivel másnapra volt még egy találkozónk Farkas Mártival [link] nem foglaltuk be rögtön, csak másnap este, és már lekéstünk róla.

Így lett Kormos Róbert. Ő is nagyon szimpatikus.


Ja egyébként Farkas Márti is nagyon kedves, aranyos és nagyon profinak tűnt a bemutatkozáskor, azért nem őt választottuk, mert stílusban a Robi jobban illik hozzánk.

2014. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Herendi Gábor volt. Nagyon normális, mindenre es mindenkire odafigyel. Profi.
2014. ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Barna Laci, bár nem tudom, 2015-re van-e még szabad időpontja.
2014. ápr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk SZIKRA LÁSZLÓ volt. Mindenkinek tetszett (még az idősebbeknek is). Van honlapja, face-en is megtalálod. Ha van kérdésed szívesen válaszok.

2014. ápr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Barna Laci a legjobb, nagyon tudom ajánlani!!! Sok boldogságot! :)
2014. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nálunk, Szikra Laci volt. Eszméletlen jópofa és mindenféle helyzetben feltalálta magát. A mamikám a mai napig emlegeti, imádtuk.
2014. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!