Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyünk szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk szerintetek?

Figyelt kérdés
Vőfélyt szeretnék, de kicsi az esküvő és nyilván nem ezen múlik a menyasszonytánc összeg sem, hiszen a vendégek már előre előkészítették a szánt összeget. Gondoltunk arra is, hogy családból vagy barátot kérünk meg erre a szerepre, de sértődés lenne, hogy miért pont ő és miért nem ő stb... Nekem a tesóm lenne alkalmas rá, a páromnak pedig az egyik barátja. Kettő viszont mégsem lehet. Mit javasoltok, mit tegyünk? köszi előre is a válaszokat :)

2014. febr. 13. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tesómék esküvőjén pont, hogy kettő volt, jól kiegészítették egymást. Egyik a vőlegény tanúja is volt egyben, a másik meg a vőlegény első unokatestvére. Nem gond :D
2014. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sem rossz ötlet,


Mostanság több zenekar, vagy zenész vállaja ezt aszerepet is kisebb esküvőkön..

Keressetek ebből a szempontból is zenészt, vagy kérdezzetek mega. Kiválasztottat,mhgy csinálnak-e ilyet, hátha.

De a ti ötletetekkel sincs gond egy kis létszámú esküvő esetén

2014. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megbeszélitek a dolgot nem lesz belőle sértődés. Bármelyiküket választod, a másikkal beszélj, hogy ez van és miért.
2014. febr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Régen nem volt külön vőfély, a tanúk voltak a násznagyok. A vőlegény tauja töltötte be ezt a szerepet.
2014. febr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ha a barát lesz a vőfély, akkor szerencsétlen verseket akar majd mondani és tojást görgetni egész este.

A zenekar nem vőfély és nem ceremóniamester, szerintem nem az a feladatuk.

Nálunk sem volt a zenekar ott a templomban, és nem ők irányították a vendégeinket, tehát az esti konferálás az nem vőfélykedés

2014. ápr. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!