Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Polgári esküvőre vihetjük mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgári esküvőre vihetjük mi a pezsgőt, illetve a szülőköszöntő virágokat?

Figyelt kérdés
Olvastam a házasságkötő terem honlapján, hogy pezsgőzés 1900 ft+ ÁFA, szülőköszöntő virág 700 ft+ÁFA/ száltól. Ezeket nem vihetjük mi? Majd jövő héten megyünk megbeszélni a dolgokat, csak kíváncsi vagyok, hogy mik a szokások. Kinél-hogy volt?
2014. ápr. 12. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a pezsgőt nem lehet, hanem KELL vinni, amennyiben szeretnétek pezsgőzést, aminek a díja csak annyit jelent, hogy kaptok hozzá poharat, és belekalkulálják a menetrendbe. A virágokat nem tudom, de sejtésem szerint az is hasonlóan működik.
2014. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne találgatásokra hallgass, hanem érdeklődd meg a Polgármesteri Hivatalban. Tudod sokkal jobb az előrelátás, mint utólag kellemetlen helyzetbe kerülni.
2014. ápr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk mindkettőt lehet vinni, és nem számolnak fel plusz pénzt érte, a szertartás díjában benne van. Nálunk az 10.000,-; külső helyszínen 15.000,-
2014. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nálunk a szertartás 15000. A terem bérleti díja 16ezer+áfa, zene+áfa, virág+áfa, pezsgő+áfa, stb.
2014. ápr. 12. 19:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Felénk mindent a pár visz: zene, virág, pezsgő, versfelolvasó. Ha ezeket tőlük igényled, akkor fizetni kell a szolgáltatásért.
2014. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A zenét mindenképpen mi szeretnénk vinni, illetve a pezsgőt, meg a virágokat is. Csak én úgy értelmeztem a "hangtechnikai szolgáltatás és zenelejátszás 3000 ft. +áfa", hogy ezt akkor is ki kell fizetni, ha mi visszük a zenét.
2014. ápr. 12. 20:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 hete volt az esküvőnk, és csak a zenét vihettük, ill. a szülők virágát+ajándékot. Pezsgőt, gyűrűpárnát, homokot+vázát a homoköntéshez csak a polg.mesteri hivatallal szerződésben álló esküvőszervezőtől lehetett megrendelni.
2014. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nálunk (falu) A pezsgőt mi vittük,poharat kaptunk,a szűlőköszőntő virágot is mi vittük. Ezeket a gyűrűinkel együtt esküvő előtt egy fél órával a tanúk odavitték az anyakönyv vezetőnek.
2014. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
zenéket összeírtuk mik legyenek és az anyakönyv vezető letöltötte a netről(mi is letudtuk volna de elválalta) Verseket mi vittük ,mi választottunk mindent,a hivatalos részeken kivűl mindent azt mondott amit mi kértünk. :) Ingyen!!!!! :)
2014. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!