Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Segitseget kerek, Majus 3-an...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melcsike91 kérdése:

Segitseget kerek, Majus 3-an lesz az eskuvom es szeretnek a szuleimnek egy bucsuztato szoveget?

Figyelt kérdés
A szoszolo bucsuztat, de az a szoveg mindenkinel ugyanaz es ezt szeretnenk megvaltoztatni.

2014. ápr. 16. 05:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt neked kell megirnod, hogy személyes legyen.Ird amit érzel, amit tettek érted, amit köszönsz, amiért hálás vagy.
2014. ápr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

APA és ANYA,

ég veletek SZEVA


(Viccet félretéve, te tudod, hogy mit szeretnél nekik mondani.)

2014. ápr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Idézhetsz akár dalszövegből vagy versből, de a legszebb az lenne, ha saját szavaiddal mondanád el, mennyire hálás vagy, hogy baba korod óta neveltek és mennyi mindenre megtanítottak, meg hasonlók. De ha nagyon érzelgősre veszed a figurát nem csak ők, de te is elbőgöd magad:D

Én majdnem sírtam az esküvőmön, 3x kellett visszafognom magam:D

2014. ápr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek. Mar probaljozom a sajat szavaimmal megirni de lehet hogy nem sikerul vegigmondanu :)
2014. ápr. 16. 09:30
 5/5 A kérdező kommentje:

Draga szuleim most toletek bucsuzom, ezernyi szoval halam elmondani nem tudom. Koszonom nektek hogy felneveltetek, hogy mindig mellettem alltatok es szerettetek. Segitseget nyujtottatok a bajban, tamaszaim voltatok ha szomoru voltam.

Most elmegyek e haztol uj otthonba lepek, de remelem meg sokszor megkoszonhetem nektek amit ertem tettetek. Mikor beteg voltam eberen orkodtetek felettem, es velem orultetek, sirtatok es nevettetek.

Remelem uj csaladomat es leendo gyermekeimet is annyira szeretitek majd mind engem, es tovabbra is johetek hozzatok ha szuksegem lenne. Vigyazzatok egeszsegetekre es egymasra hogy meg sokaig orulhessunk egymasnak. Legyen kihez tanacsert fordulni es legyen kinek elmeselni oromunket es banatunkat. Legyen aki majd kenyezteti fiunkat, lanyunkat.

Isten tartson meg benneteket a vilagnak meg nagyon sokaig.



Mit gondoltok ez igy jo lesz?

2014. ápr. 19. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!