Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ebben az esetben meghívnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben meghívnátok a közvetlen kolleganőtöket az esküvőtökre?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem indult túl jól a kapcsolatunk, kb 2 hónapig éreztette velem, hogy nem engem várt kolleganőnek (hanem egy másik valakit), csakhogy versenyvizsga volt s én kaptam meg...utána is kizárólag munkakapcsolat van közöttünk, semmi baráti, semmi még csak ismerősi viszony sem. Sosem kérdez sem családi, sem egyéb dolgokat, és minden kollegákkal (tágabb értelemben) közös programból kivonja magát.

Ha már valakit meghívnék, az egy idősebb kolleganőm, vele szoktam beszélgetni és ő rendes is velem nagyon.


Őszintén lehet, az illem megkívánná, de én nem érzem úgy, hogy meghívnám...


2014. ápr. 19. 15:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nálunk meg az a szokás, hogy akit szertartásra hivunk, azt lakodalomba is.

:) kollégát nem hivnék meg..

2014. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy a szertartásra meghívtuk a kollégákat, barátokat. A szertartás után volt egy kis asztal ropival, sütivel itallal. EZ mindenkinek szólt, aki ott volt a szertartáson (én minden kollégát meghívtam, mert 20-an dolgozunk egy irodában és nem jól vette volna ki magéát, ha a 10 kedvesebbet meghívom, a másik 10 utálatost meg nem), de a vacsorára csak a család volt hivatalos meg a közeli rokonok. A férjem oldaláról ugyanígy: barátok, kollégák szertartáson, család vacsorán is.

Mi pont azért szerveztük így, mert tudtuk, hogy pl. a kollégákkal gond lenne, ha csak néhányukat hívnám el lagziba. A férjem is egy irodában, egy térben dolgozik 5 kollégával, de nem kedveli mindet egyformán. de ha valakivel egy légtérben dolgozol és az egyiket meghívod, a másikat meg nem, akkor meglesz a sértődés. Így mi úgy döntöttünk, hogy vagy mindenkit hívunk, vagy senkit. a mindenkit hívni lagziba túl sok lett volna. Így lett fogadás mindenkinek, vacsora csak csalédnak.

2014. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

16:42


Igen, ha érdekel, kérdeztem, barátkoztam, hívtam ki kávéra, ilyenek. Igen és nem válaszokon kívül nem nagyon méltat hosszabbal.

Azért gondoltam, hogy próbálok jófej lenni vele, mert gyerekekkel dolgozunk és klassz lett volna, ha jó kapcsolat van közöttünk...


Mindegy, a témához ennek semmi köze.


Köszönöm a válaszokat.

2014. ápr. 19. 18:44
 14/15 anonim ***** válasza:
Nalunk is volt kolléga, igaz, polgári esküvő volt.
2014. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Biztosan nem. Nincs jó kapcsolatod vele, és különben is.

Az esküvőre azokat hívom meg, akikkel együtt szeretnék mosolyogni szívből, nem illendőségből.

2014. ápr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!