Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ebben az esetben meghívnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben meghívnátok a közvetlen kolleganőtöket az esküvőtökre?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem indult túl jól a kapcsolatunk, kb 2 hónapig éreztette velem, hogy nem engem várt kolleganőnek (hanem egy másik valakit), csakhogy versenyvizsga volt s én kaptam meg...utána is kizárólag munkakapcsolat van közöttünk, semmi baráti, semmi még csak ismerősi viszony sem. Sosem kérdez sem családi, sem egyéb dolgokat, és minden kollegákkal (tágabb értelemben) közös programból kivonja magát.

Ha már valakit meghívnék, az egy idősebb kolleganőm, vele szoktam beszélgetni és ő rendes is velem nagyon.


Őszintén lehet, az illem megkívánná, de én nem érzem úgy, hogy meghívnám...


2014. ápr. 19. 15:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eskuvore barátokat, rokonokat hívunk. Ha a munkatárs egyik sem, akkor megis mi keresnivalója lenne ott?
2014. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne hívd meg. Ha ilyen rossz köztetek a kapcsolat, nem hiszem, hogy arra gondol, hogy elhívod.
2014. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, csak néhány embertől hallottam, hogy "azért illene."

Én meg nem úgy érzem.


Amúgy nem csak velem ilyen, hanem mindenkivel.

2014. ápr. 19. 16:15
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi sem indokolja, hogy meghívd. Ne tedd.
2014. ápr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
kollégáknak semmi keresnivalojuk nincs az esküvötökön...
2014. ápr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Másmilyen esetben sem hívnék meg kolléganőt az esküvőmre. Ha annyira puszipajtások vagyunk, akkor esetleg, de alapvetően a munkahely nem baráti társaság.

Meggyőződésem, hogy az esküvőnek olyannak kell lennie, hogy elsősorban az ifjú pár érezze jól magát. Ne hívj meg szándékosan olyan embert, akit nem szeretsz és nem szívesen látsz magad körül (a rokonságból úgyis adódhat ilyen, akit nem lehet elkerülni, akkor legalább a munkatársakat ne erőltesd.)

2014. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%
A szertartásra igen, de a vacsorára nem.
2014. ápr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha meg mindenkivel ilyen, miről beszélünk? Prekoncepciók helyett inkább beszélgetni kellene, de ez olyan lehetetlenül nagy feladatnak szokott bizonyulni az embereknek.. Gondolom még sosem ültél le vele megbeszélni mindezt, megkérdezni. Valószínűleg félreismered és ő egy zárkózottabb típus. Mivel gondolom az életedet úgy szeretnéd élni, ahogy neked jó és nem pedig kényelmetlen illendőségek mentén, így aztán ne hívd meg, ha nem érzed magad is úgy, hogy szívesen látnád ott.

Olyan vagy, mint egy gyerek: nem kérdez. Ő nem kérdez. És te kérdeztél valaha tőle?

2014. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szertartásra igen (mifelénk szokás oda nem olyan közeli barátokat, kollégákat is hívni), de lagziba nem.
2014. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az esküvőnkre családtagokat és barátokat hívtunk, kollégákat minek? A férjem egyetlen kollégája volt meghívva, ő is csak azért, mert egyben a családjával együtt jó barátaink is.
2014. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!