Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt sminkesed az esküvőn? Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt sminkesed az esküvőn? Miért?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 20. 20:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Igen volt. Azért, mert magamnak nem tudok olyan szép sminket csinálni, pláne tartósat. Tökéletesen megérte :)
2014. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Volt, mert nem fogok a sminkeléssel foglalkozni életem legfontosabb napján. Volt más dolgom is :)
2014. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem volt, egyrészt alapból soha nem jártam kozmetikushoz, nem volt senki, akivel úgy ismertük volna egymást, hogy megbíztam volna benne. Másrészt a környéken akiknek láttam a munkáit, egyik sem tetszett, pláne az esküvői sminkek, az összes menyasszony egyformára lett sminkelve és szerintem egyiküknek sem igazán állt jól.

Harmadrészt értek a sminkeléshez, én ismerem igazán a stílusomat, pontos elképzelésem volt, nem akartam másra bízni.

Nem is bántam meg a döntésem. De aki nem tud jól sminkelni, annak mindenképp azt ajánlom, forduljon hozzáértőhöz.

2014. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Nem lesz. Eleg gyakorlott vagyok, ismerem az arcomat es jo minőségű, tartós termékeket használok.
2014. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Azét, mert hiába tudok szupi sminket csinálni magamnak, nem meem bevállani aznapra... Tuti remegett volna a kezem...egyrészt

Másrészt a fixálő, amit ráfújtak nagyon drága egy flakonnal, máskor nem használtam volna..míg így benne volt az árban


Utóbb en magamnak nem mertem volna olyan erős sminket csinálni, mint amit kaptam...a fotókon és amúgy ahhoz képest alig látszik...asajat magam altal készített sminkem nem is látszódott volna sztem kb..

2014. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%

nem, mivel nálam szebb, elönyösebb sminket ugysem tudnak késziteni. :-D kirpobáltam már pár sminkest..sajnos, borzalmasak voltak. ugyhogy nem.

régota sminkelem magam, szinte jobb minöségü cuccokkal, mint amiket egy sminkes használ (pláne egy vidéki sminkes..)

2014. ápr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
21%
Most ez milyen kérdés? Jó, hogy nem azt kérdezed, hogy volt rajtad ruha az esküvőn vagy pucér voltál:)))
2014. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

Volt, de mégse. Sminkes megcsinálta, mielőtt hazamentem, adott egy fixáló spray-t (szerintem hajlakkot), amivel fújjam le indulás előtt, így relatív sokáig fennmarad.


Majdnem kész voltunk, indultunk volna a helyszínre, anyám kezébe nyomtam a spray-t, hogy becsukom a szemem, visszatartom a levegőt, fújjon le.

Na, ő kb úgy használta, mintha paprikaspray lenne, én meg bűnöző, 5 centiről max nyomással megküldte. Lefolyt minden.


Volt 10 percem újraalkotni magam sírós emósból emberi lénnyé :)

2014. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
.... Ééééés ez is egy olyan kérdés, ahol a sminkelők és a sminkeltetők úgy lepontozzák egymást, mint a pinty, anélkül, hogy látnák egyáltalán, hogy milyen volt az adott smink. :D
2014. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
Volt. Bár én tudom magamat sminkelni, de az esküvőm napján tuti nem úgy sikerült volna és akkor tuti kiborulok. A barátnőm végzett sminktanfolyamot, ő sminkelt ki.
2014. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!