Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akiknek mezőn, tóparton,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek mezőn, tóparton, mólón stb. volt a fényképezkedés nem ment tönkre a ruhájuk?

Figyelt kérdés
Sok olyan képet láttam pl, ahogy egy stégen ülnek (és nem pléden) és belelógatják a lábukat a vízbe. Vagy egy mezőn vannak, ahol derékig ér a növény. Ilyen esetekben nem akad bele a ruha a növénybe, vagy nem lesz koszos?
2014. máj. 2. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azok a képek az esküvő után készülnek, legalábbis én úgy képzelném el...biztos nem a szertartás előtt mennék a mólóra...:P
2014. máj. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, és nem lett kszos...

Amúgy vokt egy rörölközőm, ami a fotókon nem látszik, és azon ültem..

Ezek a ruhák baromi sokat kibírnak... Nem is látszik az enyhe piszok, nem értem, hogy hgyan, pedigaaenyém is feher volt..

Ahol tudtam megemeltem...

De mi is lehullott falevelek közt, tó és patakparton is voltunk...,

2014. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Volt egy törölközöm..



Ui

Egy pillanatig sem tartttam attól, hogy a szertartásra piszkos leszek

2014. máj. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Nekem nem a tipikus menyasszonyi ruhám lesz, hanem varrattam egy hosszú, muszlin ruhát, mivel csak egy polgári szertartásunk lesz. És úgy gondolom, hogy a muszlin elég kényes, és ezért félnék, hogy beleakadok ebbe-abba.
2014. máj. 2. 09:52
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
A képekből egy ügyes fotós(ha nem a szomszéd Pistike van megkérve a fotózásra és a fotók retusálására, mert ő eljön óccóér', vagy ingyért egy kis lakodalmi eszem-iszom lehetőség fejében) pikk-pakk kiszedi utólag (leginkább Photoshoppal meg egyéb képszerkesztő programokkal) az ilyen dolgokat.
2014. máj. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Toklászos fűbe ne menj, mert az beleragad, virágpor lejön, ha nem dörzsölöd, söpröd, hanem rázod.Van állatába alatta valami csak úgy van beállítva a kép hogy ne látszódjon.De egy nem cm-es porral fedett fára betonra leülhetsz, csak ne legyen pl a móló nedves, mohás stb.
2014. máj. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!