Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek étteremben volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek étteremben volt az esküvői vacsorája az italkérdést hogy oldotta meg? Mindenki rendelt a felszolgálóktól és a végén egyben fizettétek, vagy ki volt rakva egy "italos asztal" és mindenki odajárult? Szerintetek melyik a jobb megoldás?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt, hogy mindenki rendelt a pincérektől, akik ezt felírták és az esküvő végén lett rendezve a számla. Nem a legjobb megoldás volt, mert a mi esküvőnkön kevés volt a személyzet és sokat kellett várni a kikért italokra.
2014. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az üdítők és a bor/4-5 féle/ ki voltak rakva az asztalra, kb 8 emberenként és a pincér úgy töltötte fel mindig ahogy fogyott, így mindig hideg volt. 2 literes üdítőt kértünk, így nem kellett folyton rendelgetni. A sörök és rövidek nem voltak kirakva, hogy ne melegedjenek de a pincér jó volt, így senki nem szenvedett hiányt semmibe.
2014. máj. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is 8 emberenként volt egy italsziget üdítőkkel és borral, sörért a csaphoz kellett menni, bevihettünk egy rövides asztalt, és rendeltünk egy koktélbárt külön. Ez totálisan kielégített minden igényt. (800e Ft 85 főre)
2014. máj. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én dolgoztam egy esküvőn, ott a megérkezéskor volt italos asztal és mi töltöttük ki, amit kértek. Majd elmentek a lagzira. Megérkezéskor pezsgős fogadás a bejáratnál. Vacsora közben pedig szervírozókocsival jártunk körbe és töltöttük ki mit kért.

A sörök és üdítők pedig az asztalokon voltak 6-8 főként kitéve.

2014. máj. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ditta323 ***** válasza:
100%
Nálunk a rövidet engedték, hogy mi vigyük, és az ki volt téve jégágyra és amiből fogyott tettek ki újat, a sört üdítőt, bort meg felszolgálták. Nem kellett sokat várni semmire, mert volt elég pincér.
2014. máj. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk sör-bor-üdítő korlátlan csomagban lesz (3000 FT/fő), a rövidital pedig fogyasztás alapján.
2014. máj. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én voltam olyan helyen ahol ki volt rakva és töltögetve is előre(így gyorsabb volt) Nálunk kérni kellett nem a pincértől, tehát nem vitték ki hanem a pultnál (de ez nem volt nagyon elkülönítve az asztaloktól)De nem volt fölösleges töltögetés, ,,igyál velem, kiönti, koccint, otthagyja, amit kértek megitták, reggel fizettünk.Persze kötelező koccintásoknál a vőfély kihordta mindenkinek.


Voltam olyan helyen is, ahol a ebéd, vacsi, süti, üdítő adott volt, egy kör alkoholt fizetett a pár, a többi önköltséges volt.Senki nem panaszkodott miatta.

2014. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!