Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pánt nélküli ruhában nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pánt nélküli ruhában nem mehetek a templomba, csak boleróval? És a rövid ruhákkal mi a helyzet?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 17:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%
9-es vagyok, én is így csináltam, csinálnám. A boleró, ha illik a ruhához, még fel is dobja szerintem, én a fotózás egy részénél is viseltem, hogy készüljenek olyan képek is. :)
2014. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%

"Aztán a lagziban már kivillanhat a dekoltázsom. Egyetértetek?"


:O Hát ha neked az jólesik...

2014. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%
Ha villantani akarsz, meg magadat mutogatni tartsátok sztriptízbárban az esküvőt a templom helyett XD
2014. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem cicimutogatásra gondoltam..
2014. máj. 6. 21:32
 15/19 anonim ***** válasza:
38%

Illik letakarni, de a templomban úgyis hűvős lesz, kell is.

Augusztusban voltam esküvőn a legmelegebben, mégis jó volt az a kis kendő a vállamra, mert hűvős volt a templomban.

2014. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Azért a dekoltázs és a csöcskirakás közt van különbség, kedves válaszadók...


Igen, kérdező, úgy jó lesz! Pl. ha ilyen csupa-csipke bolerót veszel fel, akkor még hátulról is nagyon jól fogsz mutatni a templomi képeken :)

2014. máj. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Túl rövid ruha sem illik. Ha térdig ér, vagy egy arasszal feljebb az még mehet, de annál rövidebb ne való templomban.

Ha választani kell, akkor inkább a váll legyen kint. Járok templomba, itt nyáron a nagy melegben spagettipántos ruhákban simán járnak emberek, és az nem gáz. Ha a menyasszonyi ruha pánt nélküli, akkor elég, ha a fátyollal vagy stólával el van takarva a váll. Ha kicsit merészebb dekoltázs is van, akkor jobb egy boleró.

2014. máj. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem pánt nélküli ruhám lesz, és olyan megoldással van a felső része, hogy nem illik hozzá semmilyen bolero. Lesz fátylam, azzal fogom eltakarni a vállamat és a hajam is hosszú, szóval nem leszek meztelen :D
2014. máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Pocahontas12 válasza:
Amennyire le lehet "vetkőzni" az a rövidujjú, a szoknya legalább a térdedig érjen!
2014. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!