Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Olcsóbb szalonokban mennyiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olcsóbb szalonokban mennyiért lehet menyasszonyi ruhát bérelni?

Figyelt kérdés
Elsősorban vidéken.
2014. máj. 8. 18:19
 1/7 anonim válasza:
kb 30.000 Ft
2014. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt találtam.

2014. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát a 3
2014. máj. 9. 10:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Hoppá, elküldte. :/ Szóval azt akartam írni, hogy a 30ezer még mindig elég sok azért a fél óráért.
2014. máj. 9. 10:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha menyasszonyi ruhát bérelsz nem azt nézik mennyi időre viszed ki, mert így is úgy is tisztítani kell. Bérelj szalagavatósat az csak 10ezer. Vagy vegyél másodkézből és utána eladod.
2014. máj. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem azt nézik, ezt a saját szemszögemből néztem. Hogy ér-e nekem több tízezer forintot, hogy fél óráig rajtam legyen a ruha. Nem igazán.
2014. máj. 9. 13:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én ruhám 10 ezer,vidéken.Sztem szép,ekrü színű,hatalmas abroncsos.Nekünk is pici esküvő lesz,kb. 10- en leszünk,utána egy ebéd,amin már nem az lesz rajtam.Soha nem értettem,hogy miért fontos h hány 10 ezer Ft egy menyasszonyi ruha.Egy laikus szakavatatlan szem úgysem tudja megkülönböztetni ,hogy az egy drága v olcsó ruha e,csak azt látja h szép v nem szép:)Szerintem:)
2014. máj. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!