Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok nekem olyan verseket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letta kérdése:

Tudnátok nekem olyan verseket irni esküvőre amiket gyerekek mondanak el egy óvónéni esküvőjén? Nevekkel behelyettesitve, (pl. :Éva néni neked azt kivánom, hogy. )?

Figyelt kérdés

2014. máj. 8. 21:48
 1/7 anonim válasza:
Éva néni ez a te nagy napod a nap is miattad ragyog. Öltöztesd ünneplőbe a lelked hisz melletted van a szerelmed. Csillogó szemedben nincs helye a könnynek, amerre jársz rózsaszirom borítsa a földet!
2014. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, tetszik, csak hosszabb kellene és olyan amit külön a menyasszonynak és külön a vőlegénynek mondd el
2014. máj. 9. 08:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy óvodásnak nincs keresnivalója az óvónéni esküvőjén, legalábbis szereplőként biztosan nem. Akkor sem, ha a gyerekek cukik, és cukin mondanak verset. És akkor sem, ha egyébként imádja őket és jó a kapcsolat a szülőkkel.

Az munka, ez meg magánélet.

Kivéve természetesen, ha az óvónéni kifejezetten KÉRI ezt. De a meglepitől óva intenélek. Az esküvő olyan legyen, amilyet a pár szeretne, nem kell a násznépnek belepiszkálni.

2014. máj. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen esküvőn. Kb 10-15 perc ovis műsor volt.Párválasztós körtáncokba bevonták a menyasszonyt meg a vőlegényt is.Zengett a hivatal a tapstól, hatalmas sikere volt a gyerekeknek.
2014. máj. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A saját esküvőmre szeretném.Én is voltam már hasonló esküvőn, nekem nem műsor kellene csak egy egyszerű rövid kis vers.
2014. máj. 13. 17:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyum óvónéni s Éva...😊 sajnos nem tudok a kérdésre válaszolni de megmosolyogtató volt igy reggel
2014. szept. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem túl giccses.

Arról nem is beszélve, hogy te akarod általuk ünnepeltetni magatokat. Milyen visszatetsző az, hogy "gyerekek, ezt a verset tanuljátok meg, és adjátok elő majd nekünk úgy, mintha nagyon örülnétek!" -.-

2014. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!