Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ruha? Mennyiért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ruha? Mennyiért? Kinél hol a határ? Akár a használt is jó lehet? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
2014. máj. 12. 18:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%
Én max 150 ezret adnék érte.
2014. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Ma már két ilyen kérdés is volt.

Csillagos ég határral meg mindennel.


Na mindegy, nálam nagyon max. 120 000 Ft, de már ezt is soknak találom... Az a maximum maximuma NÁLAM.

2014. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Nekünk most volt ez esküvőnk 26.-án. Így tudok tanácsot adni bármiben. Az elején úgy voltam vele,hogy megvesszük a ruhát, hogy az csak az enyém legyen aztán amikor meghallottam az árát ( sokkot kaptam) . A legjobb megoldás ha bemész egy esküvői ruha szalonban (2-3 hónappal előre, de ha nagyon tanácstalan vagy,és esetleg a szalonba egyik sem tetszik érdemes akár 6 hónappal is előtte menni, hiszen akkor mutatnak magazint ,és abból megtudják neked rendelni) , nekem szerencsém volt bementem NK. leghíresebb üzletébe egyből megtaláltam álmaim ruháját ( én már decemberben lefoglaltam , és jó is volt,mert többen is érdeklődtek a ruha után,és ha egy napon van akkor az első foglalóé lesz ) azért is érdemes előbb bemenni hiszen több ruha próba lesz, én elég vékony alkat vagyok és magas így bekelett venni és lekelett ereszteni az alsó részét, kb.4-5 ruha próba volt majd az esküvő előtt én csütörtökön voltam már a cipővel tökéletesen. Az esküvő reggelén hoztuk el a ruhát így mindennel együtt 98 ezer volt 1 éjszakára.

2014. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerettem volna 100 ezer körül kihozni. Végül, amit tökéletesnek találtam a szalonban, azt 160 -ért lehetett volna kölcsönözni, ezt nagyon drágának találtam. Szerencsémre viszont az interneten megtaláltam ugyanazt a ruhát (márka + modell), egy lány árulta egyszer használtan (ő megvette a gyártótól, úgy kb. 400 ezer Ft körül mozgott az ára), így azt vettem meg 120 ezerért. Még kb. 5 ezer Ft-ot fizettem a varrónőnek, hogy tökéletesen rám igazítsa, így összesen 125 ezret fizettem érte, de az enyém maradt :)
2014. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Én a barátnőmtől kaptam, mert ő megvette, és rájött esküvő után, hogy csak a szekrényében lóg, és nem is kell neki...


De kb 30-40 ezernél nem költöttem volna többet rá. Nem volt nagy esküvő.


Szerintem mindenkinek a pénztárcája szab határt!

2014. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
96%
Nekem most szombaton lesz, Budapesten a Kristály szalonban van akció, bármely ruha akárhányszázezres is 30 e-ért bérelhető, de 100 e a max amit adtam volna érte.
2014. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Még nem láttam a hasonló kérdéseket, de majd rakeresek. Én is kb 100000-re lőttem be az árát. Egyelőre nézegetem a használtat is, de egy számomra nagyon kedves rokonom teljesen meghokkent. Szerinte a ruhának" az én ruhámnak kell lennie csak az enyémnek... kuldtem át neki egy-két linket egyszer viselt ruhákról, mondta, hogy nagyon szépek, de már volt valakin a nagy napon és ezért inkább ne :(
2014. máj. 12. 19:34
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gond a használttal. Utána újra lehet értékesíteni, igazából olcsóbb valójában, mint a kölcsönzés.


Plusz a kölcsönzésről annyit, hogy az is 15x használt, mire hozzád eljut. Legalábbis 100.000-ért nem adnak ki idei/tavalyi modelleket, inkább 2-3 éveseket a nevesebb márkákból.


A használt általában sokkal jobb állapotban van.


Én elsősorban külföldi fórumokon keresgélnék használt márkás ruhák után, ott kevesebb az átverés...

2014. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
87%

6.: A Kristály Szalonban egyébként nincsenek többszázezres értékű ruhák, maximum annyira árazottak, de abból is kevés.


A legtöbb saját varrású vagy orosz/kínai másolatruha (ezért van, hogy a legtöbb modell csak rendelésre, de több színválasztékkal és variációval elérhető).


Egyetlen tervezővel vagy márkával sem állnak hivatalos viszonteladói kapcsolatban, tehát csak saját gyártású/másolatruhákat árulnak.

2014. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
Én először 50-et lőttem be kölcsönzési árként, de aztán találtam egy helyet, ahol 30-ért meg is vehettem egy nagyon szép ruhát.
2014. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!