Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak nekem van herótom ettől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van herótom ettől a sok "vicces" nyitótánctól?

Figyelt kérdés
Egyszerűen a youtube-on csak ilyeneket találok, pedig tényleg kíváncsi lennék szép nyitótáncokra.
2014. máj. 23. 12:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
64%

Csak neked. Mindenki más szerint ez a többiek dolga, és neked nem kötelező ezt csinálnod a sajátodon, sem enni a vacsorát, amit ők fizetnek neked, és aztán lesajnálni a táncukat.


Hasonló kérdés: Csak nekem van herótom attól, hogy mások annyi epret vesznek? Én utálom az epret.

2014. máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%

szia!

Hát figyelj, a barátnőmék és a mi esküvőnk között 3 hét volt. A barátnőmet kb. 20-22 éve ismerem, nekik hagyományos nyitótáncuk volt, nekünk "vicces". Én az övékén sírtam a meghatottságtól, ő meg a miénken nevette könnyesre magát. Én azt gondolom, hogy mindenki olyat csináljon, amilyen neki jobban tetszik. Az övéké is tetszett mindenkinek, és minket is állva tapsoltak. Főleg a rocker férjemet lady gagára táncolva.

Nem tudom miért van herótod tőle, nekem nincs a hagyományosokból, mert egyrészt nem nézegetem őket a neten, mivel nem az én világom, másrészt meg ha valakinek ez jön be, akkor miért ne?

2014. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak az én véleményem, szóval nem kell rajta kiakadni. :) Szóval szerintem az sokkal idegesítőbb tud lenni, mikor a menyasszony teljesen megbolondul már az esküvő napjáig és azon is agyvérzést kap, hogy a székszoknya egy árnyalattal világosabb, mint ahogy elképzelte.


Másrészt én a saját fontosabb alkalmaimmal kapcsolatban arra jöttem rá, hogy nagyon kényelmetlenül érzem magam, ha körülöttem a meghatottságtól sírnak. A mi családunkban sosem volt divat tól komolyan kezelni az ilyen dolgokat. (Mi mondjuk a halottaink jó, vicces történetein is simán röhögünk egy sort időnként.)

2014. máj. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nekem inkább attól, hogy elvárják hogy ezen meglepődj. Mintha azt várnák meglepődjek mert igent mondtak.
2014. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Deeeee, nekem is! Nagyon idegesítenek, annyira lejáratottak és unalmasak már! Én is keresek valami szépet, de nem nagyon lehet találni. Ha találsz, szólj nyugodtan. ;) :)
2014. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
40%
Régen jópofa volt,ma már gagyi!
2014. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én is unom... Majmolásnak érzem már..
2014. máj. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
12%
Ennyi ma.mot egyhelyen!!!
2014. máj. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
69%
Látom a vénasszony effektus nem kor függő!
2014. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Mert ebben mi az utolsó?
2014. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!