Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A kollégám nyári esküvőjére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kollégám nyári esküvőjére miben menjek? 22/L

Figyelt kérdés
Nincs sok pénzem, hogy több tízezerért vegyek alkalmi ruhát, illetve ha már veszek akkor olyat amit máskor is feltudok venni!
2014. jún. 2. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szép, egyszerű blúz + fekete (ceruza)szoknya, vagy kosztüm/szövetnadrág, lehet, hogy egyik vagy másik már van is, később tudod kombinálni, ha mégsincs.

Másik ötlet, amit én is be szoktam vetni, hasonló méretű rokon, barátnő szekrényéből kölcsönkérni, nem tudom, erre van-e lehetőséged

2014. jún. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyári esküvőre simán elmehetsz egy csinosabb nyári ruhában. H&M-ben és hasonló üzletekben viszonylag sok ilyen van, de vannak alkalmi ruhák is egész jó árakon. Azt nem tudom, hogy mennyire tartósak, de csinosak szerintem.

[link]

2014. jún. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

[link]


Ehhez hasonló ruha? (nem flitteres felsőrésszel)

2014. jún. 2. 13:41
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem elég hivalkodó egy esküvőre, amit linkeltél, kérdező...
2014. jún. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyesmiben? (az övrész nélkül)

2014. jún. 2. 14:10
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Ez a második jó lesz,én övvel is felvenném.
2014. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Erre még kénytelen lennél felvenni egy blézert, bolerót... akármit, mert így hogy alul is, felül is "villantasz", túl kihívó (templomi szertartásra meg végképp).

Plusz réteget felvenni egy nyári esküvőre pedig igencsak kellemetlen.


Sokkal jobban járnál egy eleve olyan ruhával, ami takarja a vállakat.

Pl.:

[link]

2014. jún. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak polgári esküvő lesz amire hivatalos vagyok.
2014. jún. 2. 14:41
 9/13 A kérdező kommentje:
Illetve milyen cipőben menjek?
2014. jún. 2. 14:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Igaz, amit küldtél, arra kell még egy blézer. Polgárira is. Nem illik egy esküvőn túl kihívónak lenni. És fehéret se illik! Ehhez a ruhához és szandit vennék.
2014. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!