Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A pasim nővérénej az esküvőjér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nővérénej az esküvőjére meghívtak, nem tudom milyen ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés
17éves vagyok. Olvastam ,hpénzt is lehet adni de nem mindegy h mennyit. Valahol írtak legalább 30ezret. Én max 5ezret tudnék adni. Az ciki lenne? Egy ötletem van még: fénykép tartó :S

2013. okt. 30. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy közelebbi viszonyban a párod nővérével akkor szerintem kérdezd meg a párodat, hogy neked mit kell adnod
2013. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

Külön vennél a menyasszonynak,és vőlegénynek?Vagy közöst?Vagy esetleg csak egyet vennél?


A menyasszonynak valami szép ékszert is el tudok képzelni ,de akkor elegánsabbat.De ez is függ az ízlésétől.

Vőlegénynek egy üveg finom pezsgő,bor.


Vagy..ha közösnek,akkor nem lehet mondjuk utazási utalvány?Vagy valami porcelán tálca,ilyenek.


Utóbbi talán hibádzik ott,hogy túl drága.Amúgy jó lenne.

2013. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első ötlete is jó.Kérdezd meg.

(2-es)

2013. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki se várja el egy 17 évestől, hogy 30 ezret adjon nászajándékba. Beszéld meg a pároddal, hogy mi legyen az ajándék, esetleg kérdezd meg a párt, hogy tudsz-e nekik segíteni valamit, pl. ajándékot csomagolni vagy hasonló. Én 25 évesen voltam a férjem unokatestvérének az esküvőjén. Mivel én még akkor munkanélküli voltam, a férjem meg már dolgozott, ő fizetett a párnak. Nekem éppenséggel volt egy kis spórolt pénzem, de a férjem hallani se akart arról, hogy én adjak bele pénzt. (Akkor még nem voltunk házasok.)
2013. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, elegáns ékszer és a többi nem éppen egy 17 éves pénztárcájához való. Vagy legyen közös ajándék, vagy tedd bele borítékba és menyasszony táncnál dobd be.
2013. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem éltek külön háztartásban a szülőktől, valószínűleg még a pasid sem ad külön ajándékot, így neked sem kell. A barátodtól kérdezd meg azért, hogy mit tervez ajándékba, és szívesen beszállnál te is. Ha ezt visszautasítja (szerintem ez lesz :) ), akkor ajánld fel, hogy szívesen segítesz bármiben, pl. ha ők díszítenek, akkor abban, vagy reggel a csokor szállításában, megrendelt sütik átvételében, ültetőkártyák kihelyezésében, vagy bármiben a rengeteg apró teendő közül. Az ember nem is hinné, mennyi ilyen bosszantó apró tennivaló van, amiről nem is tudsz, míg el nem kezded szervezni az esküvőt. :)
2013. okt. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

18:30 és 18:52


Nekem is megfogalmazódott ez a fejemben,de ha már a kérdező megkérdezte,gondoltam válaszolok.

Bár én is így gondolom mint ti.


(Második)

2013. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt az esküvőm. Az unokatesóm barátnője felhívott, hogy miben tud segíteni. Elmondhatatlanul jól esett. Arra kértem, hogy az ültetőkártyák kivágásában segítsen. Pillangós kártyáink voltak. Eljött hozzánk két napra, pedig korbban csak egyszer találkoztunk korábban rövid időre. Rengeteget segített nem csak a kártyákban, hanem a lamppionokban, köszönő ajándékokban. Sokkal töbebt ért a segítsége mintha a kis pénzén ajándékot vett volna. A menyasszony táncra egy borítékba tett 10 sorsjegyet azt dobta bele illetve készített egy kókívánságkártyát. A sorjegyek között pedig sok nyerő is volt, bnár ez csak a szerencsén múlott.
2013. okt. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!