Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt munkatárs esküvőjére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt munkatárs esküvőjére gyerekkel, vagy gyerek nélkül mennél el?

Figyelt kérdés
Ha a gyerek(ek) 18 évnél idősebb(ek).
2014. ápr. 12. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Felnött "gyereket" csak akkor vinnék, ha kimondottan meghívták öt is.
2014. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Több régi munkatárs is meg van hívva? Őket meg lehet kérdezni.
2014. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Akkor ők már nem gyerekek. Ha nem hívták meg őket külön, akkor nem. Az számomra nem derült ki, hogy a volt munkatárs milyen viszonyban van a gyerekeiddel.

Én voltam szülőkkel munkatársuk esküvőjén, de azért mert már kisgyerek korom óta összejártunk velünk.

2014. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Ők már felnőttek, nem kell őket vinni sehova.


És külön meg lennének hívva szerintem.

2014. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tanár-diák viszonyban.
2014. ápr. 12. 19:55
 6/13 A kérdező kommentje:

Vagyis ugye volt tanár-volt diák.

Egyébként szörnyen érzem magam, de én a menyasszony vagyok. Beleszerettünk egy étterembe, de sajnos olyan kevesen férnek be, hogy a párom volt kollegáinak gyerekeinek nem lenne hely. Ezért kérdeztem. Ugyan meg lehet majd velük beszélni, de ha egyértelmű, hogy mindenki vinné, akkor inkább keresünk most nagyobb éttermet, nehogy valami kellemetlenség legyen.

2014. ápr. 12. 19:58
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Ez azért is kellemetlen, mert amelyik gyereknek van kapcsolata lehet hogy természetesnek veszi hogy viszi a párját is.
2014. ápr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Akinél esélyes, hogy többen mennének, azoknak jelezzétek előre, hogy mikor lesz és szeretettel várjátok őket, kérjétek meg őket arra is, hogy x időn belül jelezzenek vissza hány fővel mennek. Így még variálhattok a meghívók kiküldése előtt.

Avagy egészen egyszerűen úgy kell az ő esetükben megfogalmazni, hogy "Szeretettel meghívjuk önt és a kedves párját...", nem pedig "önt és családját". Avagy tegezős formában, teljesen mindegy. Így azért érezhető, hogy a "gyerekek" nincsenek meghívva.

Őszintén szólva én huszonéves vagyok, de gyerekkoromban és most sem venném zokon, ha a szüleimet meghívják egy esküvőre, amire engem nem. Pláne ha volt kollégájuk, jó eséllyel életemben 1-2 alkalommal találkoztunk. Nem várnám el, hogy meghívjanak és a szüleim részéről sem lenne egyértelmű, hogyha őket hívják, akkor minket is a testvéremmel. Sőt, nem is biztos hogy örülnék, ha egy ilyen lagziba lennék hivatalos.

Mindenképpen tisztázzátok. Illetve igen, ahogy más is írta, a párokra is számítani kell, ami szintén nem egyértelmű.

2014. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Minden esküvőre gyerekek nélkül megyünk.

Ahol külön fel van tüntetve, hogy önt és családját, ott is csak akkor, ha a gyerekek is ismerik a házasulandókat és akarnak jönni. Magyarán volt munkatárséra fix, hogy gyerek nélkül mennék.

2014. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A volt kollegák párjaira természetesen számítunk.

Köszi az ötleteket!

2014. ápr. 12. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!