Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miben változott meg az életete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben változott meg az életetek az esküvő után? El "asszonyosodtatok"?

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már vagy másfél éve együtt éltünk előtte, maga az életvitelem nem változott az esküvő után.
2014. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem, sőt, jobb formában vagyok (súlyomat tekintve, nyilván a kor azért valamennyire meglátszik), mint mikor megismerkedtünk, és nemcsak a mozgás miatt, hanem mert mindketten igyekszünk egészségesen enni, és ezekben egymást motiválni.
2014. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Abban, hogy mindenkinek el kell magyaráznom, hogy nem Y-ra, hanem I-re végződik a felvett vezetéknevem :D Viccet félretéve, gyakorlatilag semmiben, ugyanúgy élünk, mint előtte, nem "asszonyosodtam el", csak jó érzés kimondani, hogy már nem csak párom van, hanem férjem :)
2014. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Semmiben..

Legfeljebb abban, hogy az emberek komolyabban vesznek minket.

Igazából nem vagyok, vagyunk túl fiatalok,( 27) de "jól tartjuk magunkát" ami azt jelenti, hgy tőlem rendszeresen személyit kérnek még a tescoban is, ha piát akarok venni, de a szórakozóhelyekre sem engednek csak úgy be.

A munkámból kifolyólag sok emberrel találkozom, igazából olyan dolgokkal fglalkozom, ahol elvárás, hgy komoly legyek, és komolyan vegyenek, amit nehéz nőként, túl fiatalosan és dekoratív külsővel.

A kötőjeles nevem utan mindig (egytől egyig lepillantanak a kezemre,....)

Érzem a különbséget, pedig nem hittem volna, hogy a mai világban még számít, az, hogy házas-e vagy sem az ember...


Egyébként mi már több mint 3 éve együtt éltünk előtte, akkor sem éreztem magamon ehhez kapcsolódóan akkora valtozást.

Legfeljebb felnőttem, hoszen csak 22 voltam a költözéskor

2014. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Az el asszonyosodást inkább gyerekszülés után szokták mondani,mint házasság után
2014. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Mindenképpen változott...volt párom már más is egy ideig. De életem párja=férjem csak egy. Számomra a házasság mindig egyet jelentett azzal, hogy vállalom a másikat egy egész életre, legyen bármi. Így, persze, hogy változott, hiszen vállaltam egy ember iránti felelősséget egész életemre.


25N

2014. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Pontosan mit értesz "elasszonyosodás" alatt? Pl. az eltehenesülést? :)


Majdnem 15 éve élek kapcsolatban, ebből az utolsó 8 már házasság. Kenterbe verem röhögve akármelyik huszonévest. Nem diátáztam egy napot sem, nem fogyóztam egy fél napot sem, nincs plasztikám, nem sminkelek, vannak ősz hajszálaim - ugyanakkor ízlésesen öltözködöm, odafigyelek magamra és a férjemre. A férjem sem egy pocakos hájlavina, pedig imádja a süteményeket.

2014. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiben. Nem.
2014. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem asszonyosodtam el :D sőt..kollégáim mindig azt mondják, "ki vagyok simulva" :D meg ki vagyok virulva. Pedig nem változtam külsőleg sem, és a kapcsolatunk sem, de talán még a házasságunk előttinél is bensőségesebb, vagy nem tudom hogy fogalmazni :D
2014. jún. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Én el "asszonyosodtam" rögtön esküvő után. Tavaly májusban volt az esküvőnk és azóta sokat változtam. Rövidre vágattam a hajam, híztam pár kilót és már abszolút nem sminkelek.
2015. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!