Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen legyen az sküvői torta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyen az sküvői torta?

Figyelt kérdés
Kis esküvő lesz, utána kertiparty. Házilag készítjük a tortát is. Lesz tiramisu és csokitorta, de kellene még egy harmadik is. Olyan kellene, amit akár 2 nappal előtte is el lehet készíteni, de minimum egy nappal korábban.

2014. jún. 8. 06:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Barackos túrótorta! :-) Nekünk is csak egy kis esküvőnk volt, és az egyik torta barackos túrótorta volt (az én kedvencem). Mondta a rokon, aki egyébként cukrász volt, és aki a tortákat készítette, hogy még senki nem kért barackos túrótortát esküvői tortának. És csodálkozott is, hogy az fogyott el a leghamarabb. :-)
2014. jún. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező, akkor az nem tiramisu torta. Vagy nevezd a nevén (tiramisu-utánzat, kávés torta, stb.), vagy fogadd el a kritikát... ugyanis a hagyományos tiramisuban van nyers tojáshab, és nem csoda ha megbotránkoznak rajta, hogy azt 2 naposan akarod a vendégeid elé tolni.
2014. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Citromos túrótorta: [link]

én ilyet már többször is csináltam, a díszítés olyan volt, hogy ilyen habos cucc nem volt rajta, oldalára mandulát pirítottam, citromkarikákkal raktam körbe, ahogy a képen is, csak végig az egész tetején...


vagy joghurttorta:

[link]


ezt fagyasztóban kell tartani.

2014. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Oké, nem valodi tiramisu, hanem cseppegtetett joghurtos tiramisu utánzat. Igy jo? De a kerdes nem az volt, hogy ez eltartható e tobb napig, mert tudom hogy el.


A citrom torta jo otlet. Van hozza jo receptet esetleg?

2014. jún. 8. 16:34
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]


10. Válaszban lévő vált be, és mutatós is



Tudjuk, ogy nem volt kérdés, senki sem rosszindulatból írta, amit szerintem( legalabbis én) hanem segítőszándékkal, hogy minden rendben legyen..

Gondolhatod menyire mókás ha a fél csapat hasmenéssel ül az amúgy sem túl nagy számmal rendelkezésre álló wc-n

2014. jún. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem rosszindulatból írtam, hogy a 2-3 napos tojás nem mókás...mert egyszerűen nem az. És ha azt írod, hogy tiramisu, akkor arra gondol mindenki, mert abban az van...
2014. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Ja, nem gondoltam rosszindulatnak. Sokszor csinaltam mar ezt a "Tiramisuszeru izet" , nagyon szeretik, kimondottan kertek, hogy az mindenkeppen legyen.


A receptet koszi.

2014. jún. 8. 18:58
 18/19 anonim ***** válasza:
44%
Puncstorta. Az jobban bírja a meleget, mint a krémesek. És elkészíteni is minimum 1-2 nappal kell.
2014. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Tényleg, a puncstorta! Higy ez nem jutott eszembe! Szuper otlet, köszi szépen.
2014. jún. 9. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!