Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok nekem egy esküvőre/la...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem egy esküvőre/lakodalomra szükséges listát írni?

Figyelt kérdés
A kérdésem elég béna, de nem tudom másképp megfogalmazni :) Szóval: másfél hónap múlva lesz az esküvőnk, és mindig van pár dolog, ami eszembe jut, hogy még ez is kell (pl. keringő-gyertyához alátét, vagy hogy mik azok a dolgok, amik jó ha a közelembe vannak a nagy napon: tű, cérna. stb.). Akinek nemrég volt esküvője, vagy szintén mostanában lesz, fel tudnátok sorolni pár dolgot, hogy mi kellhet még, mi jó, ha van nálad? Köszönöm.

2014. jún. 13. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
pl. egy vőlegény?
2014. jún. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mik lesznek a programok, a stílus, stb :) az én listám nem feltétlenül lenne releváns, én pl. nem keringőzöm :D
2014. jún. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Na úgy értem, hogy nem baj, ha van benne olyan, ami nekem nem lesz...gondolok itt akár még a fájdalomcsillapítóra is...csak hogy nehogy elfelejtsem berakni...vagy akár a menyasszonyi cipőre :D Szóval bármi, ami az eszetekbe jut. A vőlegény már megvan, igyekszem nem otthon hagyni :)
2014. jún. 13. 15:49
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket pakoltam a kistáskámba:

tű-cérna - nem kellett

papírzsebkendő - erre szükség volt, de csak mert nagyon meleg volt, törölközni

fültisztító pálcika - ezt a kozmetikus javasolta, hogyha lepotyogna a smink a szemem alá, azzal lehet finoman eltávolítani - nem volt rá szükség, mert nagyon jól lefixálta a sminket, egész éjjel kitartott

igazolvány, lakcímkártya - igazából nem kellett, de mégis legyen nálunk

telefon

tictac

dezodor - ez nem nálam volt, de nagyon jól jött


Keringő gyertyához nekünk nem volt alátét, az ikeában lehet cseppmentes gyertyát kapni.


Ha nagyon meleg lesz, fotózáshoz mindenképpen vigyetek némi vizet, illetve a szertartásra is legyen inkább pár fél literes üveg víz (nem feltétlenül neked/nektek, de lehetnek idősebbek, gyerekek).

2014. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

ja igen, volt fájdalomcsillapító is, arra sem volt szükség.

Volt még ugye a rúzs, mert az nem bírja ki az egész napot.

Illetve nekem nem kellett betét/tampon sem

előző voltam

2014. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm! Pont ilyen listára gondoltam...jöhetnek még az ötletek.
2014. jún. 13. 15:56
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg valami apró kaja (keksz, pogácsa, cerbona) :) én tudom magamról, hogy a legváratlanabb pillanatokban is meg tudok éhezni :D
2014. jún. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Őszödi Ferenc ***** válasza:
0%

Esküvőhöz:

- egy vőlegény

- egy pap

- egy Biblia (opcionális)

Lagzihoz:

- sör

- bor

- pálinka

- valami kaja, ami felszívja a piát

2014. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Öszödi Ferenc, ja poénos, de nekem kezd már kicsit uncsi lenni.
2014. jún. 13. 16:28
 10/13 Őszödi Ferenc ***** válasza:
0%

Hallja kend asszony, nekem is!


[link]

2014. jún. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!